עיצוב מרחבי עבודה / שני רינג

האורחת השלישית במדור עיצוב מרחבי העבודה שלנו היא שני רינג. את שני הכרתי לפני כמה שנים כמעצבת פנים מוכשרת עם פינת עבודה מעניינת. אבל למעשה הקשר שלנו היה קיים כבר קודם כבנות לאימהות שהן מורות למתמטיקה באותו צוות. שני היא מעצבת פנים, בת 39 (תכף 40!). מזה עשר שנים בעלת סטודיו desiRing לעיצוב פנים הממוקם כיום בדרום תל אביב ועוסקת בעיקר בפרויקטים בתל אביב.

עיצוב פינת עבודה, שני רינג desiRing

מה הסגנון העיצובי שלך?

"הסגנון שלי אקלקטי, צבעוני, שמח, ולכן הגבולות שלו נזילים, הפרויקטים אינם משתכפלים ואני תופרת לכל לקוח את הפיצוח הנכון עבור הפרויקט, בין אם זו דירה במרכז תל אביב, בית פרטי בשרון או משרדים של חברת הי טק. בעיצובים שלי תמיד יהיה שילוב של ישן וחדש, תמיד יהיה שימוש בלתי שגרתי בעולם המופלא של האריחים ובעולם הבלתי צפוי של הטפטים. אני נמצאת בחיפוש ובשינוי מתמיד, וניתן לראות את השינויים לאורך השנים בפרויקטים השונים של הסטודיו."

איזה שינוי יש לפי דעתך בסגנון העיצוב של חללי עבודה כיום לעומת העיצוב לפני חמש או עשר שנים?

"בשנים האחרונות רואים יותר ויותר מקום לפינות עבודה אישיות המבטאות את אופי יושביהם. אין בעייני חוקיות ברורה באשר לעיצוב נכון לעומת עיצוב לא נכון אבל האישי והפרסונלי מנצח, כי אין דרך לשכפל שיקוף של אישיות של בן אדם."

מה הכי חשוב בעיצוב פינת עבודה?

"מה שחשוב בפינה הוא מה שחשוב למי שמשתמש בה – האם היא צריכה להיות בחדר סגור, או עדיף שתהיה פתוחה אל הסלון, כך שיהיה קשר עין עם שאר הבית? האם היא צריכה לשרת אדם אחד או שניים? ולכן אין כאן חוקיות. פינת העבודה צריכה להיות נעימה ומעוררת השראה ליושביה."

האם פינת העבודה היא חלל שזוכה להתייחסות של בעלי הבית מבחינה עיצובית או שבעיקר נועד להיות פרקטי?

"בהחלט זוכה – באחד הפרויקטים שיפצנו פינת עבודה ישנה, החלפנו לה פורמייקה שתשלב עם צבע הקיר, בפרויקט אחר פינת העבודה נוצרה מתוך נישה בכניסה, נסגרה במחיצה וקיבלה טפט דרמטי, להעצמת הנישה."

האם את משתמשת בפינטרסט ככלי להשראה?

"ברגע שאני מצליחה להגדיר לעצמי את האלמנטים שייחדו את הפרויקט, הפינטרסט מצליח לגרות לי את בלוטות ההשראה ולעיתים לקחת אותי לכיוונים שלא חשבתי עליהם מלכתחילה."

עיצוב פינת עבודה, שני רינג desiRing עיצוב פינת עבודה, שני רינג desiRing

מה פרויקט החלומות שלך?

"הייתי רוצה לעצב היכל באולינג היפסטרי!"

למה חשוב בעינייך לשלב צמחיה בעיצוב בפינת עבודה?

"צמחיה זה קלף מנצח, לא משנה מה הסגנון העיצובי של החלל. זריקות של ירוק, בין אם קטנות או גדולות מרחיבות את הנפש ומכניסות את הטבע פנימה. בפינת עבודה, עציץ על השולחן וכמה נוספים על מדפים שמעל, יעשו את העבודה."

מה בעינייך התפקיד של פינת עבודה?

"עבורי, פינת עבודה מגדירה חלל בתוך חלל, מעין בועה של אינטימיות, גם אם היא לא באמת מופרדת בקירות. "

מה חשוב בעינייך בתהליך עיצוב חלל משרדים?

"חלל משרדים מאפשר עיצוב יותר חופשי ונועז מזה שמרבית האנשים מרשים לעצמם בביתם שלהם. ודווקא עיצוב נכון יהיה כזה שיכניס את הביתיות אל חלל המשרדים. "

עיצוב פינת עבודה, שני רינג desiRing

איך ניתן להפוך חלל משרדי לנעים, מזמין ופורה?

"תכנון נכון של הצרכים, שימוש בפלטת צבעים מגוונת ונעימה, הוספה של אמנות שמשקפת את אופי החברה וטיפול באזורים הציבוריים לשם יצירת מקומות ישיבה אלטרנטיביים לעמדות העבודה הקבועות. "

החלל הנבחר

עיצוב חדר עבודה למורה למתמטיקה 

תשתפי אותנו בתהליך עיצוב של פינת העבודה

"מדובר בחדר העבודה של מורה למתמטיקה, שהיא במקרה גם אמא שלי. היא מבלה שעות רבות בביתה בבדיקת מבחנים והכנת שיעורים, ולכן בתכנון של הבית הייתה חשיבות רבה למיקום של חדר העבודה ולנראות שלו. הדירה במקור תוכננה כדירת חמישה חדרים וכחלק מהשינויים נהפכה לדירת שלושה חדרים פלוס החלל שבלב הדירה. מחיצת פרופיל בלגי תוכננה כך שהיא תאפשר מקסימום כניסה של אור ואויר לחלל, והחדר יפנה גם אל הסלון וגם אל המטבח. ישיבה בחדר העבודה מאפשרת התכנסות והתרכזות, אך בלי שתרגיש מבודדת ועובדת היות חדר העבודה פתוח למחצה עם הסלון והמטבח מגדיל אותו ואת החלל הציבורי גם יחד. "

עיצוב פינת עבודה, שני רינג desiRing

מה הסגנון העיצובי של הפרויקט?

"הסגנון נוצר מתוך ערבוב האלמנטים השונים תחת האמונה שדברים יפים יעבדו יחד בלי בעיה – ולכן הריהוט וגופי התאורה נלקחו מהבית הקודם – שולחן אוכל ישן מעץ מלא שהוסב לשולחן עבודה וספריית עץ מלפני 30 שנה. "

מה מיוחד בעיצוב החדר?

"מבחינת טיפול בקירות כיוונו אלמנט לא שגרתי. בחדר העבודה בבית הקודם שלה לקחנו ספר תאוריה בתחום המתמטיקה משנות השבעים, ואת דפיו הפכנו לטפט. לא רצינו לחזור על זה ולא רצינו לבחור טפט גנרי, לכן פנינו למעצב גרפי וביקשנו ממנו לייצר קולאז' שמכיל משבצות כרקע, נוסחאות מתמטיקה ואת הדיוקנאות של ארכימדס ופיתגורס."

רוצות לעצב לעצמכן פינת עבודה ואוהבות את הסגנון של שני? מוזמנות להיכנס לאתר של שני, לדף הפייסבוק שלה ולאינסטגרם או לפנות אליה בטלפון 050-329-2000

עיצוב: שני רינג, סטודיו desiRing / צילום: אדריאן דודה

עיצבתן פינת עבודה או חלל משרדי כלשהו ואתן מעוניינות לפרסם אותם? אשמח לספר לכן על אפשרויות הפרסום במגזין. מוזמנות להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

לכל שאר הכתבות במדור: #1 דיקלה מנחם / #2 רוני ארליך

תודה שני שהתארחת כאן! נתראה בכתבה הבאה במדור…

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה