שופינג / חני גרוס – עבודות קליגרפיה בעיצוב אישי

חני גרוס הינה אמנית קליגרפיה מעל 15 שנים. עיקר עיסוקה הינו עבודות יד בעיצוב אישי לאירועים מיוחדים: ברכת כלה, כתובה, ברכת הבית, עץ שורשים. בעבודתה משלבת חני שימוש בטכניקות וחומרים שונים: כתיבה קליגרפית בדיו וציפורן וכן עטי קליגרפיה מיוחדים, מגזרות נייר, איורים ועיצובים בצבעי מים, אקריליק ועוד. פרטים נוספים בפייסבוק, באינסטגרם ובטלפון 052-5536891.

"אשת חיל": אֵשֶׁת חַיִל הוא שיר הלל לאישה, החותם את ספר משלי. השיר מתאר ומשבח את האישה האידיאלית, וכתוב באקרוסטיכון אלפביתי. פרשנויות שונות ניתנו לגבי מושא השיר, החל מאשה מסוימת לא־נודעת, דרך נשים שונות במקרא, עבור בדמות האישה האידיאלית וכלה באלגוריה לתורה לנפש האדם, או לשבת המלכה. גודל 50X59 ס"מ.

מחיר: החל מ- 850 ₪. מסגרת ומשלוח בתוספת תשלום / רכישה ופרטים נוספים

חני גרוס אמנית קליגרפיה

"אגרת הרמב"ן'': איגרת הרמב"ן הוא מכתב המיוחס לרמב"ן, שעל פי הייחוס נכתב כשהיה בארץ ישראל לבנו נחמן ששהה בקטלוניה. האיגרת היא כעין צוואה רוחנית וכוללת דברים בחשיבות הענווה והימנעות מכעס. האיגרת זכתה לתפוצה רבה והוכללה במהדורות רבות של סידורים וספרי מוסר. גודל 50X50 ס"מ. אפשרות לגרסה צבעונית או שחור לבן.

מחיר: החל מ- 850 ₪. מסגרת ומשלוח בתוספת תשלום / רכישה ופרטים נוספים

חני גרוס אמנית קליגרפיה

"אדרבה'': אדרבה היא תפילה קודם התפילה שכתב רבי אלימלך מליז'נסק. הרב חיבר תפילה שנועדה לאמירה כהכנה לתפילת שחרית, הידועה כתפילה קודם התפילה או תפילת רבי אלימלך. גודל 50X50 ס"מ

מחיר: החל מ- 850 ₪. מסגרת ומשלוח בתוספת תשלום / רכישה ופרטים נוספים.

חני גרוס אמנית קליגרפיה
צילום: גיליה בן גד

במדור השופינג תוכלי למצוא חנויות קטנות עם מוצרים של יוצרות ויוצרים שונים. מוזמנת להיכנס ולהתרשם 🙂 בלחיצה על כל לינק או תמונה תוכלי לקבל פרטים ולרכוש מהיוצרים את המוצרים שכאן בחנות ועוד רבים אחרים. להיכרות עם חנויות נוספות לחצי כאן. הפרסום בשיתוף מסחרי עם בעלי החנויות

יש לך חנות או מותג משלך? רוצה לפתוח חנות במגזין? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי: עמנואלה – 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.
Facebook comments

השארת תגובה