שופינג / התכשיטים של ענת איטון

ענת איטון מעצבת תכשיטים בסגנון ייחודי, תכשיטי זהב ויהלומים טבעיים בלבד – שרשראות, צמידים, עגילים וטבעות. התכשיטים בעלי קו עיצובי ושפה שהם סימן ההיכר של ענת – עדינות ורוך, קפדנות ורמת גימור מדויקת. ענת היא דור שלישי למשפחה העוסקת ביהלומים ובתכשיטים. פרטים נוספים באתר, בפייסבוק ובאינסטגרם. עוד על ענת בכתבה במגזין.

צמיד | Infinity Knot Bracelet

צמיד עם שילוב של סמלי הקשר והאינסוף. מושלם לאמא ובת, סמל לקשר בין חברות, קשר בין דורות. ניתן להזמנה בזהב צהוב, לבן או ורוד. משובץ ב- 55 יהלומים טבעיים.

מחיר: 2,500 ₪ / רכישה ופרטים נוספים

ענת איטון מעצבת תכשיטים

צמיד | Camellia Bracelet

צמיד פרח, דגם חדש, ובעל נוכחות. דגם שאי אפשר להתעלם ממנו. משובץ ב- 84 יהלומים טבעיים. קוטר: 17 מ״מ. ניתן להזמנה בזהב צהוב, לבן או ורוד.

מחיר: 3,700 ₪ / רכישה ופרטים נוספים

ענת איטון מעצבת תכשיטים

ענת איטון מעצבת תכשיטים

תליון | Tulip Pendant

תליון פרח עדין במיוחד, משובץ ב 86 יהלומים טבעיים, בעל קוטר של 25 מ״מ. בנוסף לתליון יש בסדרה טבעת, עגילים וצמיד. ניתן להזמנה בזהב צהוב, לבן או ורוד, ולשבץ אבן מרכזית בכל גוון. 

מחיר: 4,700 ₪ / רכישה ופרטים נוספים

ענת איטון מעצבת תכשיטים

תליון | Camille Pendant

דגם מינימלי, מתאים מאד גם לנערות. קוטר: 30 מ״מ, משובץ ב- 64 יהלומים טבעיים. ניתן להזמנה בזהב צהוב, לבן או ורוד.

מחיר: 4,300 ₪ / רכישה ופרטים נוספים

ענת איטון מעצבת תכשיטים

טבעת | Tulip Ring

טבעת פרח, עדינה ומיוחדת בעלת קוטר של 25 מ״מ. משובצת ב- 51 יהלומים טבעיים. ניתן להזמנה בזהב צהוב, לבן או ורוד, ולשבץ אבן מרכזית במגוון צבעים

מחירים: 4,050 ₪ / רכישה ופרטים נוספים

ענת איטון מעצבת תכשיטים

במדור השופינג תוכלי למצוא חנויות קטנות עם מוצרים של יוצרות ויוצרים שונים. מוזמנת להיכנס ולהתרשם 🙂 בלחיצה על כל לינק או תמונה תוכלי לקבל פרטים ולרכוש מהיוצרים את המוצרים שכאן בחנות ועוד רבים אחרים. להיכרות עם חנויות נוספות לחצי כאן. הפרסום בשיתוף מסחרי עם בעלי החנויות

יש לך חנות או מותג משלך? רוצה לפתוח חנות במגזין? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי: עמנואלה – 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.
Facebook comments

השארת תגובה