איילת מאימן

איילת מאימן מטפלת באמנות

איילת מאימן היא מטפלת באמנות (MA). איילת עוסקת שנים רבות בטיפול בילדים ומתבגרים בליווי הדרכת הורים. במסגרות ציבוריות וכיום בקליניקה פרטית. בנוסף, היא מדריכה מטפלות באמנות וסטודנטיות במסגרות אקדמיות. ההתמחות שלה היא בתחום הוויסות רגשי, המערב עבודה מערכתית עם הילד וסביבתו: המשפחה והמסגרת החינוכית.

"בעבודתי עם ילדים והורים אני משתמשת בכלים של אמנות ומשחק שמאפשרים ביטוי רגשי והבנה מעמיקה של הקושי, גם אצל ילדים ומתבגרים המתקשים לבטא את עצמם. כמי שעוסקת בעצמי באמנות, אני מכירה היטב את חומרי היצירה ואת כוחם לסייע לשינוי ולתחושת רווחה. בנוסף לאמנות אני משלבת גישה פסיכולוגית ממוקדת ומכוונת לשינוי, אליה הוכשרתי (CBT)."

ליצירת קשר עם איילת מוזמנות להיכנס לפייסבוק שלה או בטלפון 052-2248215. צילום: איילת לנדאו

אם תרצי להתעדכן לגבי כתבות חדשות, אשמח שתרשמי

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

מחפשת רעיון למתנה, מעצבת פנים או ייעוץ בתחום כלשהי? היכנסי אל האינדקס של המגזין – אינדקס נשים ועסקים בכל תחומי העשייה ותוכלי למצוא שם בדיוק מה שאת מחפשת, וגם לקרוא סיפורים מעוררי השראה על נשים ועסקים.

ייעוץ וליווי אישי

יש לך עסק ואת זקוקה להכוונה אישית איך להתנהל ברשתות ומה אסטרטגיית התוכן המתאימה לך? או אולי סיעור מוחות שיעזור לך בנקודות מאתגרות? אני כאן בשבילך. אשמח להיפגש, לייעץ וללוות לאורך הדרך, ולענות על כל השאלות שלך כדי שתוכלי לצאת לדרך או להמשיך עם כלים ורעיונות פרקטיים.

מוזמנת לעקוב

כל הזכויות שמורות לעמנואלה בינר 2017 | פיתוח והקמה - עמנואלה בינר | המגזין נהנה מתגמול עבור חלק מהכתבות באתר, אך לעולם לא נפרסם דבר שאנו לא מאמינים בו.

Facebook comments

השארת תגובה