שופינג / MILIN – תכשיטים מפורצלן וחרוזי זכוכית יפניים

המותג MILIN נוצר אחרי שנים של חיפוש עצמי בעולם התכשיטים שהובילו להתמקדות והתמחות בתכשיטים מפורצלן וחרוזי זכוכית יפניים. חרוזי הזכוכית מאפשרים ליצור תכשיט מודרני בעל צורה פשוטה ובמבחר צבעים עשיר. תכשיטי הפורצלן מאופקים יותר בגיוון הצבע כאשר הבסיס הוא שילוב צבע הפורצלן עם זהב. פרטים נוספים בחנות אטסי, באינסטגרם ובפייסבוק.

שרשראות חרוזים – מגוון שרשראות באורך ועובי משתנים המכילות מאות ואלפי חרוזים יפניים היוצרים תכשיט מהמם. כל חרוזי הזהב מצופים זהב 24K וכל החלקים שהם לא חרוזים מצופים זהב.

טווח מחירים: 180-700 ₪ / רכישה ופרטים נוספים

MILIN בתכשיטים מפורצלן וחרוזי זכוכית יפניים
צילום: MILIN

צמידי חרוזים – מגוון צמידים בעובי משתנה ממאות חרוזים יפניים בשילוב צבעים יפיפה. כל חרוזי הזהב מצופים זהב 24K וכל החלקים שהם לא חרוזים מצופים זהב.

טווח מחירים: 130-350 ₪ / רכישה ופרטים נוספים

MILIN בתכשיטים מפורצלן וחרוזי זכוכית יפניים
צילום: MILIN

עגילי חרוזים – מגוון עגילים בצורות שונות מחרוזים יפניים. כל חרוזי הזהב מצופים זהב 24K וכל החלקים שהם לא חרוזים מצופים זהב.

טווח מחירים: 175-285 ₪ / רכישה ופרטים נוספים

MILIN בתכשיטים מפורצלן וחרוזי זכוכית יפניים
צילום: MILIN

עגילי פורצלן – מגוון עגילי פורצלן במגוון צורות כולל נגיעות זהב 24K.

טווח מחירים: 110-300 ₪ / רכישה ופרטים נוספים

MILIN בתכשיטים מפורצלן וחרוזי זכוכית יפניים
צילום: MILIN

במדור השופינג תוכלי למצוא חנויות קטנות עם מוצרים של יוצרות ויוצרים שונים. מוזמנת להיכנס ולהתרשם 🙂 בלחיצה על כל לינק או תמונה תוכלי לקבל פרטים ולרכוש מהיוצרים את המוצרים שכאן בחנות ועוד רבים אחרים. להיכרות עם חנויות נוספות לחצי כאן. הפרסום בשיתוף מסחרי עם בעלי החנויות

יש לך חנות או מותג משלך? רוצה לפתוח חנות במגזין? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי: עמנואלה – 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.
Facebook comments

השארת תגובה