שופינג / Curly black – מוצרי נייר שכיף לתת וכיף לקבל

הגר אשחר ניר | מייסדת, מנהלת ואימא של Curly Black. מומחית לעיצוב אריזות ולברנדינג ומאפיינת UX.

חלום: להיות בכמה מקומות בו-זמנית. נקודת מבט: הכל בחיים זה מערכות יחסים. וגם: כותבת בלוג על מותגים, אנשים ומה שקורה בינהם ומפתחת מוצרי נייר משמחים.

Plan Your Plot: תכנון, משימות ורשימות. רשימות הן החיים עצמם והכי כיף שהן באות מעוצבות ועם מצב רוח מלבב. פנקס רשימות ותכנון למקרר, או לשולחן העבודה. 50 עמודים. 100 רשימות. מעוצב עם 10 דמויות משעשעות, כשבכל פעם שמעבירים דף, חצי מהדמות מתחלפת וכך נוצרים אינספור שילובים הומוריסטים ומעוררי השראה. 

מחיר: 69 ₪ / רכישה ופרטים נוספים

מדבקות סנדביצ׳ים צורניות: מדבקות שכל כולן דרך להביע תשומת לב. לתת תוספת קטנה של חיוך. מילה טובה. וצידה לדרך. אנחנו מציעים את סט המדבקות הזה כמדבקות לסנדוויצ'ים לגן או לבית הספר. הן יכולות לשמש כתוספת לכל פתק. מכתב. רגע מיוחד. סגירה של מעטפה וכל העולה בדמיון. דרך צבעונית וייחודית להוסיף לכל דבר אמירה אישית, קריצה מפתיעה תוספת חיננית או פשוט מדבקה.

מחיר: 42 ₪ / רכישה ופרטים נוספים

Curly black - מוצרי נייר שכיף לתת וכיף לקבל

Curly black - מוצרי נייר שכיף לתת וכיף לקבל

מארז 12 גלויות: בעידן בו הכול דינמי, מהיר ובר חלוף, זאת הזדמנות להחזיר עטרה לגלויה. לאותם ימים בהם כתבנו, חיכינו, ציפינו והתרגשנו כשקיבלנו מילה טובה ומשמחת כתובה על גלויה.

12 גלויות דו צדדיות, מאויירות ומעוצבות, עם מקום לבול, כתובת ומילים, מתאימות למשלוח בדואר וגם כתמונות מעוצבות לבית או למשרד.

מחיר: 67 ₪ / רכישה ופרטים נוספים

Curly black - מוצרי נייר שכיף לתת וכיף לקבל

ערכת מערכת השמש להרכבה עצמית: אנחנו חושבים שלדעת זה כיף גדול. לשחק ולתרגל, זה כבר למידה. מערכת השמש זה משחק ילדים, גם להורים שמתגעגעים. 

עשר גלויות לחיתוך והרכבה עצמית (גזירה וחיבור חלקים אחד לשני, ללא צורך בהדבקה) של כוכבי מערכת השמש, אסטרונאוט וחללית. על כל גלויה תעודת זהות של כוכב במערכת השמש. הערכה משמשת ללימוד, משחק ועיצוב חדר ילדים.

מחיר: 58 ₪ / רכישה ופרטים נוספים

Curly black - מוצרי נייר שכיף לתת וכיף לקבל
צילום: חגית גורן

מארז חגיגת אצבעונים: משחק בהרכבה עצמית לפיתוח הדמיון, היצירתיות ויכולת ההבעה של כל בני המשפחה. המארז כולל 12 גלויות כאשר כל 3 גלויות מרכיבות משפחה, סה"כ 4 משפחות בקופסה מעוצבת ומקסימה: משפחת הקרקס, משפחת המלוכה, משפחת הג׳ונגל ומשפחה שכזאת. עם סיום המשחק ניתן להשתמש בה לאחסון בובות התיאטרון. הדמויות, התפאורה והתיאטרון מודפסים על גבי גלויות שניתנות לפירוק והרכבה עצמית פשוטים ביותר (Cutout).

מחיר: 69 ₪ / רכישה ופרטים נוספים

Curly black - מוצרי נייר שכיף לתת וכיף לקבל
צילום: דנה ישראלי

במדור השופינג תוכלי למצוא חנויות קטנות עם מוצרים של יוצרות ויוצרים שונים. מוזמנת להיכנס ולהתרשם 🙂 בלחיצה על כל לינק או תמונה תוכלי לקבל פרטים ולרכוש מהיוצרים את המוצרים שכאן בחנות ועוד רבים אחרים. להיכרות עם חנויות נוספות לחצי כאן. הפרסום בשיתוף מסחרי עם בעלי החנויות

יש לך חנות או מותג משלך? רוצה לפתוח חנות במגזין? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי: עמנואלה – 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.
Facebook comments

השארת תגובה