נשים ועסקים / שני שרוני נחושתן

שני שרוני נחושתן היא בעלת YUMA, סטודיו לעיצוב פנים, המתגוררת במושב חרות בשרון. שני אוהבת כל מה שקשור לעיצוב, ריקוד ואסתטיקה, חובבת סקיצות ושרטוטים, ומתרגשת מבתים יפים וממוסיקה טובה.

שני שרוני נחושתן YUMA סטודיו לעיצוב פנים
צילום: זוהר סיארה

איך העסק התחיל?

"לפני שהתחלתי לעצב בתים הייתי רקדנית. כשהייתי בהריון עם הבת הבכורה שלי, עמדנו לעבור לבית חדש והתחלנו שיפוץ. התאהבתי בתהליך השיפוץ. אני זוכרת את ההתרגשות ואת כל התכנונים והסקיצות שעשיתי לפני, זוכרת את ההתלהבות מזה שהיצירה שלי רוקמת עור וגידים. פתאום נדלקה לי הנורה – זה הדבר הבא שאני רוצה לעסוק בו! החלטתי באותו הרגע שאני הולכת להיות מעצבת פנים, והתחלתי ללמוד. האימהות היא זו שגרמה לי לחזור לילדות, לאהבה הראשונה שלי לעיצוב והחלטתי לקרוא לסטודיו שלי Yuma, שזה אמא בשפה התימנית. לפעמים זה מדהים אותי כמה המקצוע הקודם שלי והעכשווי חופפים, בהבנת המרחב, בחיבורים, באסתטיקה ואפילו בקצב. גם בתכנון של בית צריך להבין את הקצב, הקצב של האנשים שגרים בו וההתנהלות היומיומית שלהם." 

כמה משפטים על העסק

"הסטודיו מתמחה בבנייה, שיפוץ ועיצוב חללים פרטיים. סביבה מעוצבת, פונקציונאליות, קווים נקיים, שימוש נכון בצבעים, טקסטורות ותאורה הם המייחדים את העבודה של הסטודיו. הסטודיו הוא בוטיקי וכל פרויקט מקבל את מלוא תשומת הלב. השירותים של הסטודיו כוללים ליווי מלא משלב התכנון עד שלב הביצוע והכניסה לבית, תכנון ושינוי חללים פנימיים, ניצול מלא של החלל ומתן פתרונות עיצוביים ותרגום הרצונות שלכם לבית המושלם שהוא רק שלכם." ליצירת קשר עם שני מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

שני שרוני נחושתן YUMA סטודיו לעיצוב פנים
צילום: נועם בן אהרון
צילום: נועם בן אהרון

מה מיוחד בתהליך איתך?

"הגעתי לתחום מתוך הניסיון שלי ולאחר בניית הבית שלי ושל משפחתי. אני זוכרת מהחוויה האישית שלי את הקשיים שעולים במהלך שיפוץ בית, מעבר לתכנון ובחירת החומרים ישנה ההתנהלות מול אנשי המקצוע, נתינת פתרונות כאשר עולות בעיות במהלך השיפוץ וכמובן עמידה ביעדים וזמנים. אחד מהדברים שהכי חשובים לי בתחילת כל תהליך עם לקוח זה לשקף להם בצורה האופטימלית את התהליך. לרוב הלקוחות מגיעים אליי ואינם יודעים מהם שלבי העבודה עם מעצבת הפנים וחשוב לי לחדד להם זאת מהפגישה הראשונה. כאשר מתחילים תהליך מסודר זה מדייק את שאר הדרך, משלב התכנון עד הביצוע וקבלת המפתח. כמעצבת אני מאוד מאורגנת ומדויקת. התהליך ושלבי העבודה שלי עם הלקוחות מאוד ברורים עם שקיפות מהפגישה הראשונה."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"לכל אחת ואחת יש את השעות שבהן היא הכי ממוקדת ואפקטיבית ולפעמים אנחנו שוכחות שאנחנו עצמאיות ויש ביכולתנו לסדר את לוח הזמנים שמתאים לנו. אל תעבדי מתוך אילוץ. תקשיבי לעצמך, תביני מתי את הכי אנרגטית ויצירתית ושם תכניסי את המשימות שהכי דורשות את המיקוד שלך."

"צרי לך מרווחי זמן ריאליים. בתחילת דרכי כעצמאית הכנסתי ללו"ז שלי הרבה משימות ולא עמדתי בהן מה שהוביל לתסכול רב. עם הזמן הבנתי מה ההספק שלי ויותר מזה הבנתי שאין כזה דבר שבוע ללא בלת"מ. ולכן אני תמיד משאירה לי מרווחים ביומן ואם לא היה בלת"מ באותו השבוע, כוס קפה עם חברה זה בהחלט חשוב!"

"ספורט! תכניסי לך כל יום איזושהי פעילות גופנית, בעיקר אם רוב היום את מול המחשב או עובדת בישיבה. פעילות ספורטיבית עושה אותנו יותר ממוקדים, משפרת אותנו מבחינה מנטלית ונותנת לנו בוסט של אנרגיה."

שני שרוני נחושתן YUMA סטודיו לעיצוב פנים
צילום: זוהר סיארה

חוויה מעניינת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"בזמן הקורונה בין סגר לסגר שיפצתי חדר מקלחת לזוג מקסים שבאמת נכנס לי ללב, שיפוץ שהתחיל ונגמר בסגר. את פגישת ההיכרות הראשונה שלנו עשינו בזום ואת מידות החדר קיבלתי ממודד מוסמך (שהיה חיוני בזמנו ויכל לצאת מהבית). למרות שהיה מרחוק תהליך התכנון זרם, היה כיפי ומאוד נעים. מזל שהייתה הפסקה בין סגר לבידוד, וכך יכולנו לצאת ולרכוש כלים סניטריים, תאורה וריצוף ואפילו הספקתי להגיע כמה פעמים לראות את התקדמות השיפוץ."

איך את צומחת ממשברים?

"אני תמיד עוצרת ומנסה לעשות זום אאוט, להסתכל על המשבר ממעוף הציפור. לעיתים כאשר אני מתרחקת מהמשבר, פתאום הוא נראה לי לא כל כך גדול כמו שחשבתי, ולפעמים הוא באמת גדול אז אני מחפשת פתרונות וממשיכה הלאה. כבעלת עסק עצמאי אני חייבת לנוע כל הזמן ולייצר פתרונות, אבל זה אחד מהדברים שאני מאוד אוהבת, את היכולת להיות יצירתית ולפתור דברים גם בעתות משבר."

שני שרוני נחושתן YUMA סטודיו לעיצוב פנים

שני שרוני נחושתן YUMA סטודיו לעיצוב פנים

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"כשאני מתכננת ומעצבת בית אני מרגישה במקום הטבעי שלי – זה כיף, זה מספק, זה מלהיב ומרגש. אני כל כך נהנית מכל התכנון וההשקעה, הפגישות וכוסות הקפה. הרגע הזה שבו הלקוחות רואים את התוצאה ומתלהבים ממנה כמוני פשוט שווה את כל העבודה שמסביב. אני מאמינה שעיצוב טוב יכול להפוך כל חלל לבית. וזה מה שמנחה אותי בעבודה."

רוצות להכיר את שני קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה