הטיפים / מילות מפתח לשימוש ב- ChatGpt

לאה פלדמן היא מנהלת תוכן ומדיה, שהקימה את העסק שלה מתוך שליחות ורצון לעזור לבעלות עסקים לקדם את העסק שלהן במדיות ולהפיץ את המומחיות שלהן הלאה. לאה מתמחה בכתיבת תוכן מקצועי אסטרטגי, עיצוב קריאייטיבי מבודל, מיתוג ושיווק, אבחון והתאמה מלאה לצרכי העסק, ניהול עמודי אינסטגרם ופייסבוק. היא מסייעת ביצירת קשר עמוק ואותנטי עם קהל היעד, תוך שימוש בטכניקות היוצרות מעורבות, פניות ויצירת חשיפה ללקוחות חדשים מהמדיות. אלו הטיפים של לאה שיעזרו לכם בכתיבת תוכן באמצעות שימוש ב- ChatGpt.

ליצירת קשר עם לאה מוזמנות להיכנס לאתר ולאינסטגרם שלה.

לאה פלדמן מנהלת תוכן ומדיה
צילום: נועה סלטי

מילות מפתח לשימוש ב- ChatGpt

אז מה זה  ChatGpt ואיך השימוש בו יכול להקל ולעזור לך בכתיבת תוכן? מדובר בצ'ט בוט מבוסס בינה מלאכותית, העונה על שאלות ופועל על פי הוראות, ובהתאם אליהן יכול ליצור פוסטים, מאמרים, מכתבים, שירים, מילות מפתח ועוד. כך שאם אין לך רעיונות לכתיבת תוכן, או שאת מתקשה בכתיבה, הצ'ט בוט יכול לחסוך לך זמן יקר. על מנת לתפעל את הצ'ט בוט בצורה היעילה והמיטבית, צריך להשתמש במילות מפתח שיפורטו בהמשך כולל המטרה שלהן.

מילות מפתח והייעוד שלהן:

Write – פוסטים, מאמרים, מכתבים.

Create – שירים, סיפורים, בלוגים.

Explain – מושגים, נושאים, מילות מפתח.

Analyze – ניתוח מידע, נתונים, סטטיסטיקה.

Facts – מציאת ידע כללי, עובדות בנושאים שונים.

חשוב לדעת: השימוש ב- ChatGPT הוא חינמי. יש לכתוב בו באנגלית, למי שמתקשה ניתן להיעזר בגוגל תרגום. יש לכתוב במילים פשוטות, לספק מידע ולהימנע משאלות פתוחות.

גם אחרי שקיבלת תשובה, אפשר להמשיך לבקש ממנו לדייק את הכתוב, שיכתוב בקצרה או יותר מפורט או יותר אישי. לאחר שקיבלת את כל המידע הנחוץ לפוסט, ממליצה לך לכתוב אותו בשפה ובסגנון שלך על מנת שהקהל יעד שלך יתחבר אליך ולמסר שאת רוצה להעביר לו. במידה והנך מעוניינת לקבל מידע בתחום אחר, יש לפתוח צ'ט חדש ולהתחיל שוב את התהליך מולו.

מרגישה שצריכה עזרה בכתיבת תוכן? אולי אני יכולה לעזור לך! ליצירת קשר עם לאה מוזמנות להיכנס לאתר ולאינסטגרם שלה.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה