נשים ועסקים / שקד גרין

שקד גרין מייעצת לעסקים, משווקת ומנהלת דפי מדיה חברתית. חושבת נון סטופ, חברותית, וחשוב לה להבין את הראש של האדם שעומד מולה בפן האישי ובפן העסקי. בוגרת תואר ראשון למדעי התזונה במכללת תל חי ומתגוררת במושב בגליל העליון.

שקד גרין מייעצת לעסקים, משווקת ומנהלת דפי מדייה חברתית

איך העסק התחיל?

"אחרי שנים של עבודות במקצועות שונים בתפקידים לא פרונטליים, הבנתי שאני מייצרת יחסי אנוש טובים. חשבתי לעצמי שאין סיבה שלא אתן לתכונה הזאת ביטוי וכך אוכל להנות מעבודה מול אנשים ולא רק מאחורי הקלעים. התחלתי לשווק עסק קטן באזור מגוריי ויחד עם דחיפה (חשובה!) מבן זוגי לעשות את מה שאני אוהבת, פתחנו עסק שבו לכל אחד מאתנו יש את הנישה שלו – הוא בונה אתרים ואחראי על הבק אופיס אני מייעצת ויוצרת תוכן."

כמה משפטים על העסק

"שיווק דיגיטלי והרבה מעבר, בניית אסטרטגייה שיווקית והעלאת רעיונות חדשים ומקוריים לפיתוח העסק של הלקוח שלנו בליווי צמוד ונוכחות בעסק עצמו. עשייה משותפת ותקשורת הן מילות המפתח."

מה מיוחד בתהליך איתכם?

"אנו שמים דגש על נוכחות בבית העסק, להבין וללמוד את המקום ואז לייצר שפה חדשה. הגישה שלנו היא מאוד אישית, קשר רציף עם הלקוח וחשיבה משותפת. ללקוח יש חלק בעשייה ובקידום העסק ויחד אנו בונים אסטרטגיה שתדגיש את היחודיות שלו. יש שיח מול הלקוחות, תקשורת ישירה ויש לכך חשיבות גדולה. המטרה היא לייצר מודעות לעסק ולגרום להעצמתו. התהליך הוא מאוד אישי וחשוב לנו שיישמר בצורה כזו."

שקד גרין מייעצת לעסקים, משווקת ומנהלת דפי מדייה חברתית

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"מה שלא נרשום – לא נעשה. בעיני, רשימות הן 'מארגן המחשבות' האולטימטיבי. ישיבה עם עצמי בזמן הקפה של הבוקר או בערב לקראת היום למחרת היא הזמן שלי להכין את רשימת המטלות לשבוע הקרוב. הרשימות מסדרות לי את המחשבות ולרוב מצילות אותי! בסיומן אני נהנת למחוק את המטלות אחת אחת ולהרגיש 'קלה' יותר בסוף היום."

"עקרון ה- 20-20-20 – מתאים בעיקר לנשים שעובדות שעות מול המחשב, זה טיפ חשוב ממש. מבלי שנקדיש לזה תשומת לב, העיניים מתעייפות מהמסך ועד שנקום מהכסא או נצא להפסקה יכולות לעבור שעות שלמות. את הטיפ קבלתי מחבר קרוב ואמצתי לחיים: כל 20 דקות מסך (מחשב, טלוויזיה ,סמארטפון) להסיט את המבט ל-20 שניות לנקודה שרחוקה יותר מ- 20 מטר. זה נטו למען הבריאות ואיכות הראיה."

"אני לומדת בג'ולט (JOLT) ונהנת ממש אז אני אמליץ! אלו לימודים לא אקדמיים בקמפוסים ברחבי הארץ בהם ניתן לבחור ולהשתבץ לקורסים, שיעורים וסדנאות שרלוונטים אליך ולתחום שלך באופן אישי . התוכן הוא בשיווק, מכירות, ניהול עסק – לימודי ומעניין!  בן זוגי ואני התחלנו ביחד השנה וזה נותן מגוון כלים ופרופורציה על העולם העסקי."

סיפור על לקוח מיוחד

"אספר על לקוחות מדהימים שהתחלתי לעבוד איתם בשנה החולפת – קמפינג "השמורה" בגליל העליון שנמצא על גדות החצבאני, המקום מדהים והם נכנסו לי ללב. מתחילת העבודה המשותפת אני מגיעה לאתר פעמיים שלוש בשבוע והם הפכו מלקוחות למשפחה. מדהים שקשר כזה צמח מעבודה משותפת."

איך את צומחת ממשברים?

"עושה חישוב מחדש ומנסה להתאים את עצמי לרגע. זה קשה מחשבתית להיות אופטימיים ובטירוף העשייה כל הזמן ומהמקום הזה של המשבר מגיעים לתוצאות מעניינות וחדשות. אני משתדלת לאתגר את עצמי וגם כאן (כמעט כמו בכל דבר) אני נעזרת (מאוד) ברשימות שלי. יש אינספור משימות ובלאגן הוא האויב הכי גדול של העסק. ודבר אחרון וכנראה הכי חשוב  – לעצור ולנשום."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת שיתופי פעולה חדשים ואת סיעורי המוחות עם הלקוחות. ההבנה שיש לנו רעיון טוב משותף ממלאת אותי ברצון להצליח בפרוייקט. בנוסף, יש לי תמיד מקום לבטא את היצירתיות ולפתח את הצד הזה שבי."

רוצות להכיר את שקד קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאינסטגרם שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה