שופינג / מתנות לחג שאתן רוצות לקבל

היא פה, מעבר לפינה. השנה החדשה תיכף מתחילה. איך? אתן שואלות את עצמכן? גם אני שואלת. הרי רק לפני רגע אכלנו את הגפילטע של השנה הקודמת!

אתן לא יכולות להתעלם מזה שאנחנו שנייה לפני אחרי החגים. נכון שיש לפנינו עוד שבע ארוחות חג, שני טיולים משפחתיים ואפס זמן עבודה, אבל אחרי כל אלו יגיע החזל"ש, שימשך לפחות עד חנוכה. וכשתגיע השגרה, כדאי להיות מוכנות, עם תוכנית, שבה תדחסו בהצלחה מרובה את המטלות העסקיות שלכן כשכירות או עצמאיות, את הלוגיסטיקות שלעולם לא נגמרות ואת הזמן לנשום, שלא תמיד מגיע. זה הזמן למלא יומנים או במקרה שלי, לחזור ללוח התכנון החודשי שלי.

ומעבר לתוכניות, אחד הדברים שכדאי לזכור בכל רגע ובמיוחד בתחילת השנה הוא להשקיע בעצמנו. בפוסט שכתבתי על מתנות לעצמנו לשנה החדשה כבר דיברתי על זה, וכל מה שכתבתי שם עדיין נכון. גם השנה אני אקווה להכניס תוכניות של שנתיים מלאות לתוך שנה אחת מלאה בחופשים.

מתנות לשנה החדשה

אבל לפני כל אלה, לפני שחולמים על שגרה, בואו נתפנה רגע לשופינג חגיגי, לפינוק למשפחה, לחברים ולמי שהזמין אתכן לארוחת חג. את השופינג הזה נחגוג עם רעיונות למתנות של עשר בלוגריות מהממות אותם תמצאו בלינקים שבסות הפוסט.

שנתחיל? אני לא יודעת איך זה אצלכן, אבל אני אוהבת מתנות שבאות במארזים ויש בהן הרבה הפתעות. אם אתן בעניין, הינה חמישה מארזים שכדאי לקנות לכל מי שאתן רוצות לכבוד החג. את המארזים בחרתי לפי קריטריון מאוד חשוב: אני רוצה לקבל אותם לחג או סתם בלי סיבה.

מארז מתנה של Fest

לפני כמה חודשים ביקרתי בסטודיו של הדר קימל, בעלת המותג FEST ומארזי המתנה שלה המעוצבים כל כך יפה ועם השילובים המיוחדים שהדר יוצרת לא יוצאים לי מהראש. אז נכון שאני לא מארחת אבל בכל זאת… הדר סיפרה לי קצת על תהליך העבודה ועל הייחוד של המארזים שלה, והיה לי ממש קשה לבחור אז הינה שלושה מארזים של FEST שאתן ממש רוצות לקבל לחג:

מארז מתנה FEST
מארז מתנה של FEST | צילום: הדר קימל | מחיר 255 ש"ח
מארז מתנה FEST
מארז מתנה של FEST | צילום: הדר קימל | מחיר 350 ש"ח
מארז מתנה FEST
מארז מתנה של FEST | צילום: הדר קימל | מחיר 495 ש"ח

מה מיוחד במארזים שלך: "כל מתנה של FEST היא אוסף של בחירות משובחות שליקטתי אחת אחת כדי לייצר מתנה מושקעת, ייחודית ומרגשת. המתנות מורכבות מיצירות של מעצבים ויוצרים מקומיים, פריטים בייבוא אישי, עיצובים גרפיים שלי וטעמים מיוחדים להשלמת החוויה."

איזה מתנות את אוהבת לקבל לחג? "אני אוהבת לקבל מתנה שיש בה מגע של עבודת יד, נוטפת עיצוב ואיכות ונמסה במיוחד מטקסטיל משובח"

מארז מתנה של דליקטסן

מאז שאני לא גרה בתל אביב, אני כבר לא מפנקת את עצמי בקפיצה קטנה לקופי בר, לבראסרי ולשאר הפינוקים השייכים לקבוצת R2M. מהמקומות המצוינים הללו מגיעים רק דברים טובים. בחרתי שני מארזים של דליקטסן שישתלבו מצוין אצלכן בבית (ואצלי) ושאלתי את רות ברודו (מבעלי קבוצת R2M) עליהם:

מארז מתנה דליקטסן
מארז מתנה דליקטסן | צילום: עידית בן עוליאל | מחיר 166 ש"ח
מארז מתנה דליקטסן
מארז מתנה דליקטסן | צילום: עידית בן עוליאל | מחיר 198 ש"ח

מה מיוחד במארזים שלכם: "המתנות שלנו מאוד נגישות מצד אחד ומאוד שונות מצד שני. אנחנו מנסים לייצר ארסנל שלם של מתנות במנעד מחירים שונה כך שכל אחד ימצא משהו. יש מתנות שמשלבות עוגות ומתוקים, יש מתנות על טהרת מוצרי הדליקטסן השונים, יש כאלה שמציעות דברים לבית אבל המשותף הוא שבכל אחת מהן הושקעה מחשבה וכל פריט בכל חבילה נבחר בקפידה ולאחר מחשבה רבה של הצוות שמנהל את המחלקה."

איזה מתנות את אוהבת לקבל לחג? "אני אוהבת לקבל פרחים, עציצים, אני מאוד אוהבת כלים יפים ונוהגת לקנות כאלה בעולם בטיולים שלי."

מארז מתנה של משק הלברכט

בכל פעם שאני עוברת עם הילדים ליד ביתן אהרון, הם מצביעים לכיוון הפניה למשק הלברכט ומזכירים לי שהם נהנו שם. ובצדק, כי גם אני נהנתי איתם שם וחשבתי להביא לכן את כל הטוב הזה לכאן עם שניים מהמארזים של משק הלברכט לחג ועם כמה מילים עליהם כפי שמספרת תמי הלבכרט, שהיא חלק מהמשפחה במקום…

מארז מתנה משק הלברכט
מארז מתנה משק הלברכט | סטיילינג" מור עזוז דרור | צילום: דנה פרידלנדר אורן | מחיר 160 ש"ח
מארז מתנה משק הלברכט
מארז מתנה משק הלברכט | סטיילינג" מור עזוז דרור | צילום: דנה פרידלנדר אורן | מחיר 365 ש"ח

מה מיוחד במארזים שלכם: "מתנה למושלמת בעיני משלבת בין יסודות האוויר והאדמה ומה שהופך את המתנות שלנו למיוחדות הוא השילוב בין הצמחייה הירוקה (תבלינים, סוקולנטיים, צמחי בית) לבין הכלים הפרקטיים. זה גם מה שמייחד את המקום שלנו, שהאווירה בו היא מאוד פסטורלית ושלווה ועם זאת פשוטה ונעימה למבקר.

איזה מתנות את אוהבת לקבל לחג? "בגלל שאני בן אדם פרקטי אני הכי אוהבת לקבל כל מיני מתנות אווירה שלא הייתי קונה לעצמי – נרות, סלסלות יפות, כלים עיצוביים מיוחדים של יצרנים בעבודת יד. דברים שאני פחות מפנקת את עצמי בהם כי תמיד חושבת על יעילות."

מארז מתנה של  Oh-joy

על המארזים של Oh-joy סיפרה לי חברה בטיול ערב עם הכלב. כשהגעתי הביתה מיד נכנסתי לבדוק והיה לי ברור שאני חייבת לרמוז למישהו לפנק אותי באחד מהמארזים של Oh-joy. עינב, אחת משתי היזמיות של המותג רק מחזקת את הרצון שלי לקבל את אחד המארזים בהפתעה.

מארז מתנה Oh-joy
מארז מתנה Oh-joy | צילום: אורי גרון | מחיר 90 ש"ח
מארז מתנה Oh-joy
מארז מתנה Oh-joy | צילום: אורי גרון | מחיר 260 ש"ח
מארז מתנה Oh-joy
מארז מתנה Oh-joy | צילום: אורי גרון | מחיר 260 ש"ח

מה מיוחד במארזים: "מארזי המתנות שלנו מבוססים על אומנות ועיצוב. כל מארז נבנה לאחר חבלי לידה, הבנה של מעמד ההפתעה תוך עיצוב ייחודי, חדשני ואומנותי. לפעמיים לוקח גם שנה שלמה לבנות מארז. כל מוצר הינו תכשיט קונדיטורי ולא פעם אומרים לנו שזה לא רק יפה! זה גם טעים!".

איזה מתנות את אוהבת לקבל לחג? "חופשה במלדיביים… אבל אף אחד לא אוהב אותי עד כדי כך…"

מארז מתנה של Pack a wish

שנה חדשה היא לפעמים גם התחלה חדשה. אצל כולם, גם אצל הקטנים. אולי מישהו התחיל מסגרת חדשה, אולי אח או אחות הצטרפו למשפחה. אז הינה הזדמנות למתנה לחג או לחגיגה גם עבור הקטנים. דפנה ארז ודפנה טור, כל אחת יזמת ובעלת מותג מהמם משלה, איחדו כוחות והקימו את Pack and wish, עם מארזי מתנה משמחים וביניהם גם מארזי מתנה לילדים.

מארז מתנה Pack a wish
מארז מתנה Pack a wish | צילום: איה ווינד | מחיר 120 ש"ח
מארז מתנה Pack a wish
מארז מתנה Pack a wish | צילום: איה ווינד | מחיר 200 ש"ח

מה מיוחד במארזים: "כשליקטנו את המוצרים למארזים שלנו, עמדו לנגד עיננו כמה דברים שידענו שלא נתפשר עליהם: שיהיו איכותיים, שיהיו סופר מעוצבים ושישמחו את כולם. אחד הדברים שבו אנחנו מתגאות מאוד הוא הקריאטיביות של המארזים שלנו. הם מרעננים, הם בועטים, הם מלאים בהומור. אין מצב שמישהו פותח חבילת Pack a wish ולא נמרח לו חיוך ענק על הפנים. לכל חבילה מתלוות ארבע גלויות שעיצבנו, עם משפטים מצחיקים שמקלילים את המעמד."

איזה מתנות אתן אוהבת לקבל לחג? "אנחנו תמיד מעדיפות מוצרים מיוחדים. כאלה שלא היינו קונות לעצמנו, ושיש להם 'קטע'. זה יכול להיות אביזר מיוחד שישפר את חיינו כי הוא סופר פרקטי, או פשוט דברים מאוד יפים, שבזמן שהם לא בשימוש הם פשוט אלמנט עיצובי."

רוצות עוד רעיונות?

כי לכבוד החג יש פה עוד מלא!!! הפוסט הזה הוא חלק מתוך פרויקט של 10 בלוגריות ישראליות שממליצות על מתנות מיוחדות ואחרות לחג. מוזמנות להמשיך ולקרוא גם את ההמלצות שלהן:

>> הפוסט של איילה CV שוקעת בחן 

>> הפוסט של קרן בר Karen B 

>> הפוסט של תמר מור Tamarmor 

>> הפוסט של הילה תלתלים 

>> הפוסט של לובא שרגא Fashion Tails 

>> הפוסט של אביבית ירקוני כהן הכל טוב

>> הפוסט של לימור אורן, סודות של סטייליסטית

>> הפוסט של נועה קליין I'm on leave

>> הפוסט של קרן שביט טוב ויפה

אז איך אומרים? אין בעד מה! זה הזמן לבחור וגם לרמוז למי שמסביב מה הכי אהבתן. וכל מה שנותר זה לאחל לכולכן שנה טובה ומוצלחת עם הרבה דברים טובים חדשים וישנים. עם תוכניות עבודה שאפשר לעמוד בהן לפעמים, עם זמן פנוי שקיים לפני שמגיע הלילה, עם נופשים על חוף ים מושלם או בקמפינג עם קרוואן, עם כל מה שאתן רוצות ומאחלות לעצמכן.

שנה טובה ומהממת! או מושלמת, מה שהכי בא לכן 🙂

יש לך סטודיו או עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

2 תגובות

  1. הילה לוי, תלתלים בלוג אופנה הגב

    כל מארז יותר מפנק מהשני! תכלס שווה להזמין אותם אפילו רק בשביל האריזות ההורסות.

  2. תמי הגב

    איזה יופי של רעיונות! ואיזה כיף שהמחירים שפויים, ושיש פה רעיונות למתנות לכל השנה. תודה, עמנואלה, ושנה נהדרת! (אה, בהזדמנות זו גם סידרתי לעצמי מתנה – נרשמתי לקבל עדכונים מהבלוג שלך 🙂 )

השארת תגובה