נשים ועסקים / רחלי ליסר

רחלי ליסר, מאמינה שכדי לעצב ברמה הגבוהה ביותר, יש צורך להתמקד באיזון ובפרטים עם יכולת להרגיש אינטראקציות ולדמיין צעד אחד קדימה. רחלי למדה עיצוב ומאז 2001 עוסקת במיתוג עסקי הכולל חומר שיווקי ופרסומי לעסקים. היא רכשה מיומנות וידע רחב בתחום העיצוב והממשק משתמש עם ומול עבודה בצוות ובעבודתה היא דגש על חידוד הנראות והחומרים הסופיים לפני שעוברים לפיתוח.

ליסר סטודיו בונה מותגים מדויקים

איך העסק התחיל?

"תוך כדי תנועה כפרילנסרית במשרדי עיצוב שונים בתחום המיתוג והאינטרנט, כשותפה לתהליכי מיתוג מגוונים, הבנתי שאני אוהבת להיות חלק מהעסקים ולהשפיע והיעוד שלי הוא לחבר אנשים לייעוד שלהם באמצעות תהליך מיתוג ובניית הנראות השיווקית און ואופליין."

כמה משפטים על העסק

"ליסר סטודיו בונה מותגים מדויקים ועושה זאת על ידי עיצוב לוגו ויצירת חומרים נלווים כמו פליירים לדפוס ופרסום בדיגיטל, כרטיסי ביקור, חומרים שיווקיים והדבר הכי חשוב – תכנון, עיצוב ובניית אתר אינטרנט. הלקוחות של הסטודיו הם בעלי עסקים בתהליכי צמיחה והתפתחות. כשהם מתחילים בתהליך הם לא ממש יודעים איך העסק יראה בסוף תהליך ולאן זה ייקח אותם."

ליסר סטודיו בונה מותגים מדויקים

מה מיוחד בתהליך איתך?

"לפני הכל חשוב לי מאוד להכיר מי עומד מאחורי המותג, מאיפה הוא הגיע ולאן הוא רוצה להגיע ומה הוא מרגיש בבטן. אני מבינה לעומקו את העסק והופכת להיות חלק ממנו. החלק שיודע להביע ולשדר החוצה באופן ויזואלי את מהות העסק כך שבמבט אחד יביע כל כך הרבה. התהליך הוא תהליך משותף בין הלקוח לביני עם אנשי שיווק, צילום ותוכן שעובדים בסטודיו וכחלק מצוות מוצאים מהלקוח את המיטב ובונים את הסיפור שלו, כל עסק הוא סיפור בפני עצמו."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"כמו שפינת העבודה לא מסודרת וזה גורם קצר במחשבות גם שהחומרים הגרפיים שלכן לא מסודרים זה עושה קצר בתקשורת, תעשו סדר וניקיון ויזואלי."

"כעצמאית, תמיד תזכרי שזאת רכבת הרים ויש גם ימים שאנחנו למטה ואלה ימים שאנחנו נמצאות בחשיבה ודיוק, ואחריהם יגיעו ימים טובים של עשייה טובה והתפתחות."

"תזכרו לבקש מלקוחות שיכתבו המלצות עליכן או שישלחו ותוסיפו לאתר ולפייסבוק. הרבה פעמים אנחנו שוכחות, מרגישות לא בנח – תעריכו את עצמכן ותתנו לאחרים לשקף את זה."

פרוייקט מיוחד שהיה לך כחלק מהעבודה

"סיפור על מיתוג שהתפתח ומתפתח: בתחילת התהליך הלקוח לא יודע לאן הוא יגיע וכך היה עם הדר, גב׳ פלפלת, מנחת הורים שביקשה לוגו ואתר אינטרנט, בקיצור תהליך מיתוג. תוך כדי תהליך איסוף והגדרת השירותים של הדר הבנו שצריך לדייק את המיתוג כי היא נותנת מענה לתחום נושאים מאוד רחב במרכז שהקימה, בית פלפלת, שהוא מרכז מטפלים לכל המשפחה והדרכת ההורים נמצאת בתוכו עם מגוון רחב של טיפולים מסוגים שונים. יצירת השפה הגרפית נולדה עם הלוגו הראשון וממשיכה באתר ובכל החומרים האחרים, עם שמירה על ההמשכיות בשפה, כל פעם עם טוויסט אחר והשמים הם הגבול."

איך את צומחת ממשברים?

"תקופת הקורנה נחתה על כולנו בבום רציני. בהתחלה הייתי בשוק ועם ארבעה ילדים בבית ולא ידעתי איך אצליח לעבוד ככה. אבל מצד שני היה לי גם הרבה זמן לחשוב והבנתי שעבורי זו הזדמנות להתפתח כי חלק גדול מהעבודה שלי הוא בדיגיטל ובתקופה הזו הרבה בעלי עסקים הבינו כמה הדיגיטל חשוב לעסק והם משקיעים במיתוג, בנראות ובמכירות אונליין."

ליסר סטודיו בונה מותגים מדויקים

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת לראות את השינוי שמתחולל. לראות את הלפני והאחרי ולעיתים גם תוך כדי התהליך. ההבדל הוא גדול כל כך והתגובות של בעלי העסקים הנלהבים ולפעמים המופתעים זו תחושה מדהימה ששווה את כל המאמץ."

רוצות להכיר את רחלי קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה