שופינג / החמישיה המתכתית

בפינת העבודה שלנו אנחנו משלבות צבעים וחומרים, ומכיוון שיש שם שליטה של אקססוריז, תמיד אפשר להחליף מקום או לפנות מקום לדברים חדשים. אם אתן בדיוק מסדרות ומפנות קצת מקום, זה הזמן לבדוק אם יש לכן פריטי מתכת חמודים בפינת העבודה. נראה לי שזה אפילו יצור תחושה של קרירות בימים לא פשוטים שבהם כל יציאה מהבית בשעות השמש היא סיבה מספיק טובה לקבלת מדליה (הי הסעות וטיזוזים…). אז איזה אקססוריז ממתכת כדאי להוסיף לפינת העבודה שלכן? את הכל תמצאו בחמישיה החדשה.

קבלו את החמישייה החדשה, החמישיה המתכתית

דבר ראשון מדף קטן וחמוד. איך הם תמיד משדרגים! בפינת העבודה יש כל מיני אפשרויות לאחסון, חלקן גלויות או בתוך ארון, ותמיד יש מה לאחסן. אבל המדפים הקטנים הם לנפש. להשראה. למבט שמתרומם מהשולחן ולא רוצה לראות צ'ק ליסט אלא צמח או אקססוריז קטנים וחמודים שנמצאים שם בשביל לשמח. לכולנו מגיע מדף כזה, ובאתר של EVA תמצאו מדפי מתכת נקיים וקלאסיים בשלושה גדלים שונים. ודברים רבים נוספים.

פריטים ממתכת לעיצו הבית

איפה אתם מאחסנות את כלי הכתיבה שלכן? אני אוהבת שיהיה לי על השולחן מתקן לאחסון כלי כתיבה. זה לא משנה שיש לי מגירה שלמה של כלי כתיבה ממש לידי, זה תמיד טוב שיהיה איזה עט, עפרון או סרגל בהישג יד. כשאני נזכרת במתקני האחסון הסטנדרטיים של פעם אני תמיד שמחה שבעולם האקססוריז שלי יש את כל הדברים המיוחדים. על השולחן שלי כמו שאתן יודעות (כי קראתן כאן) יש את הפחיות הממוחזרות של פולה רייקין מ- Tin-Time, מתקני אחסון שהם כל כך פשוטים וכל כך מיוחדים. (כאן אפשר לקרוא עוד קצת על פולה).

פריטים ממתכת לעיצו הבית

בפינת העבודה שלנו תמיד יש איזה קיר, והכי כיף שלא יהיה ריק. שיהיו בו תמונות, משפטי השראה, לוח עם תזכורות ומזכרות, כל דבר שעושה לנו טוב, או סדר. והפעם במקום תמונה לקיר, יש קישוט. קישוט מתכת לקיר של יעלאוממי. (כאן אפשר לקרוא עוד קצת על יעל).

פריטים ממתכת לעיצו הבית

עוד אפשרות לאחסון פיצ'פקעס קטנים שמסתובבים לידכן על השולחן ואין להם מגירה משלהם או כאלו שאתן רוצות לאחסן בקופסא מיוחדת באחת המגירות – מגשי האחסון ממתכת של אנג'וי. גם מיוחדים וגם מיוצרים על ידי עסק המעסיק עובדים בעלי צרכים מיוחדים.

פריטים ממתכת לעיצו הבית

ואחרון אחרון חביב, ובמיוחד למי שאוהבת צמחים אך הורגת אותם, עציץ העלים הדקורטיבי הזה מברזל של bloomi אתכן לתמיד. זה לא אומר שצריך להפסיק לנסות לטפח צמחים, אבל גם נותן בטחון שמשהו אחד תמיד ישרוד.

פריטים ממתכת לעיצו הבית

איפה קונים?

לפעמים הדברים שאתן אוהבות פשוט קופצים לכן מתוך המסך, וכל מה שנותר הוא להתחדש. אז אם אהבתן את הדברים שקפצו מהמסך שלי, זה הזמן ללחוץ על הלינקים.

מדפים ממתכת של EVA / פחיות ממוחזרות של Tin-Time / קישוט מתכת לקיר של יעלאוממי / מגש המתכת של אנג'וי / עציץ עלים דקורטיבי מברזל של המותג Bloomi

*התמונות לקוחות מתוך אתרי החנויות או הרשתות החברתיות אלא אם כן צוין אחרת

על איזה לינק תלחצו ותתחדשו? אשמח לשמוע!

* בדרך כלל יש כאן המלצות על פריטים לפינות עבודה, אז אם יש פריט מקסים שמשתלב בפינת עבודה ולא שמעתי עליו? כתבו לי עליו בתגובות, בקרוב עוד חמישייה לפינת העבודה

נתראה בחמישייה הבאה…

מוזמנות להיכנס לפוסטים הקודמים בסדרה:

השקת החמישיה / החמישיה חוזרת / החמישיה לחג / החמישיה הלבנה / החמישיה חוזרת לשגרה / החמישיה החורפית / החמישיה הבוטנית / החמישיה האפורה / החמישיה ליום האהבה / החמישיה לאחרי החגים / החמישיה הצהובה / החמישיה הצעירה / חמישיית עשה זאת בעצמך / החמישיה הורודה / החמישיה הנורדית / החמישיה העגולה / החמישיה של איקאה החמישיה הכחולה / החמישיה ליריד של נתנאלה / החמישיה האורבנית / החמישיה של Ubject / החמישיה הנורבגית / החמישיה הקלנדרית / חמישיית הטרצו / החמישייה הטבעית / החמישיה הסתווית / החמישיה של סטורי / החמישיה האישית / החמישיה המשפחתית / חמישיית הפרינטבלס / חמישיית החולצות / החמישייה לכיתה א' / חמישיית היומנים / החמישייה של תשפ"א / החמישייה הספונטנית / חמישיית החנוכיות / החמישייה למתבגרת / החמישיה לטו בשבט / החמישיה השחורה / החמישיה של פרידה קאלו / החמישיה הצבעונית

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה