נשים ועסקים / ענבל אהרון אזרד

ענבל אהרון אזרד היא אמא, רעיה, אשת חינוך, מרצה, זמרת יוצרת, בלוגרית וסופרת. ענבל היא דמות מעוררת השראה ובעזרת סיפור חייה המטלטל היא עוזרת לאנשים לקום ממקום נמוך ולממש את הפוטנציאל הטמון בהם וזאת בעזרת חוויותיה האישיות. בשנה האחרונה ענבל החליטה להגשים חלומות ישנים, היא לא נותנת לשום דבר לעצור בעדה ורצה אחרי החלומות שלה מבלי לעצור.

ענבל אהרון אזרד הרצאת השראה

איך העסק התחיל?

"במסגרת התואר השני שלי בחינוך לנוער בהדרה וסיכון, עברתי סדנאות משמעותיות שחשפו חלקים מעברי. תהליך זה גרם לי להבין שיש לי סיפורי הצלחה בחיי, ומכיוון שאני עובדת עם נוער אני יכולה להעצים אותם ולהראות להם למה הם מסוגלים להגיע. החלטתי שאני בונה הרצאה מעוררת השראה המתאימה לנוער, לנשים, למטפלים, לאנשי חינוך ולקהל הרחב, ובכך מעודדת אנשים דרך הסיפור שלי להגשים את עצמם, וגם להעלות מודעות לסוגיות חברתיות חשובות."

כמה משפטים על העסק

"יש לי הרצאת השראה שמיועדת למגוון רחב של אנשים. ההרצאה בת שעה ורבע והיא אינטימית ומרגשת. אני מספרת את סיפור חיי בהומור וכאב בו זמנית, חושפת את השיר המקורי שלי ואת הספר שאני עובדת עליו בימים אלו שנמצא בגיוס המונים בהדסטארט ומקדישה זמן לשאלות בזמן ההרצאה. ניתן להזמין הרצאה דרך דף הפייסבוק שלי."

מה מיוחד בהרצאה שלך?

"הרצאה מאוד מרגשת אך גם מלאה בהומור. אני מגייסת את הקהל, הוא איתי לאורך כל ההרצאה, נכנס עמוק לסיפור האישי שלי ומוצא את עצמו במסע הזה. במשך שעה וחצי הקהל מרותק, צוחק, בוכה, מתרגש, אבל אנחנו יחד. הוא יוצא מועצם, ויודע שהוא יכול להשיג הכל!"

שני טיפים לנשים עצמאיות

"האמיני שאת יכולה להשיג הכל. זה בידיים שלך! את אשת קריירה, רעיה, אמא, חברה – הכל קטן עלייך. הקדישי זמן קצוב בכל יום לעיסוק בחלומות שלך. וכשתבחרי באחד מהחלומות, שימי את המחשבות המורידות בצד, זה מצריך קצת אימפולסיביות ותעוזה, אבל זה משתלם! אל תחשבי על כסף, זמן, זה לא משנה, כשאת פתוחה לקבל, היקום יסתדר בהתאם!"

"אני ממליצה על הרצאה של יהונתן דורון, אדם מעורר השראה שעורר אצלי עשייה ומוטיבציה להגשים את כל החלומות שלי. יהונתן הוא איש חינוך ובוגר בית הספר של מיכל דליות. יש לו סיפור חיים בלתי יאומן והוא איש משכמו ומעלה."

ענבל אהרון אזרד הרצאת השראה

חוויה מרגשת שהייתה לך בחלק מהעבודה

"אחת ההרצאות היותר מרגשות שלי הייתה בבית החולים הפסיכיאטרי זיו שבצפת. חברה מהלימודים הזמינה אותי להרצות לצוות החינוכי והטיפולי של המחלקה הפסיכיאטרית לנוער. בסוף ההרצאה אחת מנשות החינוך בקהל ביקשה את האישור שלי לצטט שורה מהשיר שלי 'נקודה פסיק' במכתב סיום שהיא כותבת לחניכה שלה. היא אמרה שהיא מחפשת כבר שבוע ציטוט שיתאים לה, וזה בדיוק משתלב. אין יותר מרגש ומעצים מזה! זה היה פשוט מושלם!"

איך את צומחת ממשברים?

"מכיוון שגדלתי בפנימייה, אני יודעת מה זה אומר לשרוד, מה זאת עצמאות, מה זה אומר 'אם אין אני לי, מי לי', אבל אני בן אדם של אנשים. אנשים טובים ליוו אותי כמעט בכל דבר שהחלטתי לעשות בחיי, ואני נעזרת בהם ממש כמו שהם נעזרים בי, וזה מעצים את שני הצדדים. אז בכל פעם שיש לי משבר אני מזכירה לעצמי שאני אהובה, ואני לא פוחדת לבקש עזרה, להפך, אני גאה בזה."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת לראות את העיניים של האנשים בהרצאות, הניצוץ, הדמעה שזולגת, אבל יותר מזה, העובדה שבסוף ההרצאה אני מקבלת חיבוק חם ועוטף, זה שווה הכל."

מה חשוב לך שידעו על העשייה שלך?

"אשמח שתכנסו לפרויקט ההדסטארט שלי ותתמכו בהוצאת ספרי לאור! כך נוכל להעלות מודעות לנושאים חשובים כמו נוער בסיכון, אלימות במשפחה, פגיעות מיניות, הפרעות נפשיות ועוד!"

רוצות להכיר את ענבל קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה