נשים ועסקים / דנה אופיר

דנה אופיר היא צלמת ומטפלת בפוטו תרפיה. דנה עוזרת לנשים לעבור תהליכי התפתחות אישית בעזרת פוטו תרפיה באמצעות שיטה ייחודית שהיא פיתחה.

דנה אופיר העצמה נשית ופוטו תרפיה
צילום: Q Elite Beauty

איך העסק התחיל?

"אל התחום של צילום העצמה נשית הגעתי בעקבות משבר אישי שחוויתי. הגעתי לנקודה בחיי בה הרגשתי שאני לא מספיק טובה  – אמא לא מספיק טובה, בת זוג לא מספיק טובה, צלמת לא מספיק טובה, חברה לא מספיק טובה, שקלתי 106 קילו, וכשהייתי מסתכלת על עצמי בראי הייתי מעבירה על עצמי ביקורת, מקטינה ובעיקר לא מרוצה מעצמי ומאיך שאני נראית . לפני שבע שנים התחלתי תהליך של קבלה ואהבה עצמית. חלק מהתהליך שליווה אותי היה להצטלם. דווקא בגלל שהייתי צלמת ותמיד הייתי מאחורי הקלעים בחרתי לשים את כל הפחדים שלי בצד ולהתבונן בעצמי."

"כשקיבלתי את התמונות, אני זוכרת את ההרגשה עד היום, ראיתי אותה! סוף סוף ראיתי את דנה, האישה החזקה, המיוחדת, האמיצה, הרגישה, האופטימית, החייכנית, החדה, החכמה, המצחיקה – כל תמונה הצליחה לשקף לי עוד חלק שקיים בי. ואז זה קרה – הייעוד שלי בחר בי. המצלמה היא שיקוף שלך, וכשאת מחוברת לעצמך, אוהבת אותך ושלמה היא תראה לך את זה. כשאת נמצאת כל הזמן בהקטנה, בביקורת, מירמור וחוסר שביעות רצון מההתנהלות בחייך – היא תראה לך את זה. הבחירה שלך בעצמך צריכה להיות במקום הראשון. במהלך השנים הבנתי את זה וכל יום זה יותר ויותר מתחדד, כשלך טוב לכולם טוב .

כמה משפטים על העסק שלך

"הסטודיו מציע תהליכי עומק אישים אחת על אחת להתפתחות אישית בשילוב פוטו תרפיה. פוטו תרפיה, הינו כלי המאפשר ביטוי אישי – המטופלת מצלמת, מצטלמת ומתבוננת. במסגרת התהליך אני משלבת כלים נוספים בשיטת NLP , קואצ'ינג ומיינדפולנס על מנת להעצים את עומק החוויה והתהליך האישי של כל אחת. בנוסף, הסטודיו מציע גם סשן צילומי העצמה נשית אישי, סדנאות קבוצתיות התפתחות אישית וגם סשן צילום חברות." ליצירת קשר עם דנה מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה ולפנות במייל או בטלפון 050-8915789.

דנה אופיר העצמה נשית ופוטו תרפיה
צילום: דנה אופיר
צילום: דנה אופיר
דנה אופיר העצמה נשית ופוטו תרפיה
צילום: דנה אופיר

טיפים לנשים עצמאית

"תהיי קשובה לאינטואיציות שלך. תאמיני בשליחות שלך ותראי כמה שפע נכנס לחייך."

"אל תקחי דברים ללב. תלמדי, תתפתחי ותדייקי את עצמך כל פעם שאת מרגישה שיש צורך אין דבר כזה כישלון זה רק משוב."

"תפרגני לעצמך זמן אישי, זמן שהוא רק שלך ועשי משהו כייפי שימלא אותך וייתן לך רוגע ושקט ותוכלי לחזור למשימות עם אנרגיות מחודשות."

לקוחה מיוחדת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"לפני ארבע שנים נכנסה אלי לסטודיו אישה בגיל 47. מייד יכולתי להבחין בעצבות הגדולה בחייה. היא עברה גירושים קשים ויצאה ממערכת יחסים אלימה מילולית. דבר ראשון, היה לי חשוב לגרום לה לראות איזה אישה חזקה, ולהראות איך היא כן בחרה בעצמה ועשתה עבור עצמה את הדבר הטוב ביותר כשהתגרשה ממנו. לפעמים שאנחנו בתוך סיטואציה קשה לנו לראות את כל הפרטים וכשיש משהו מהצד שמקשיב לך ויכול לשקף עבורך את כל התמונה להאיר לך את כל החוזקות שכבר היום קיימים בך ורק להעצים אותם זאת המתנה הכי גדולה שאת יכולה להעניק לעצמך. עברנו יחד תהליך של שלושה חודשים ובסופו היא אמרה לי 'דנה את עשית משהו שאף אחד לא הצליח לעשות, בזכותך אני רואה את עצמי בעיניים אוהבות'. זה גם היה המקום שהבנתי בעצמי מה הייעוד שלי בעולם הזה."

צילום: דנה אופיר
דנה אופיר העצמה נשית ופוטו תרפיה
צילום: דנה אופיר
דנה אופיר העצמה נשית ופוטו תרפיה
צילום: דנה אופיר

איך את צומחת ממשברים?

"אני לא מאמינה במונח משבר, אני מאמינה שכל אחת מאתנו מתמודדת עם אתגרים. במצבים כאלה אני עוצרת, נושמת, ומזכירה לעצמי איזה אישה מדהימה אני, מפרגנת לעצמי על כל החוזקות שבי ובודקת אילו אפשריות עומדות בפני, אבל תמיד בוחרת להיות בעשייה ובתנועה תוך כדי חמלה לעצמי, ולא מפחדת לבקש עזרה ממי שאני מרגישה לנכון באותה סיטואציה."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"כשאני קמה בבוקר אני בהוקרת תודה על הזכות לעזור לנשים להסתכל על עצמן בעיניים אוהבות, לגרום להן לחיות חיים מאושרים ולעשות שינויי טוב בחייהן – זאת זכות לא עבודה."

רוצות להכיר את דנה קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה ולפנות במייל או בטלפון 050-8915789.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה