5 המלצות / חמישיית השעם

אין בית בלי איזה לוח או תחתית משעם ולכן גם פינת העבודה צריכה לקבל התייחסות ולהצטייד באקססוריז משעם. שיוסיפו קצת עניין עכשיו שהכל כזה שגרה אצלנו, או שקר אחר שאנחנו מספרות לעצמינו בזמן שאנחנו מסיעות מפה לשם כמו פעם, בתקופה ההיא לפני הקורונה – או שרק אצלי יש כל יום יותר הסעות מילדים. אבל עזבו, נתמקד בשעם… לא סתם הקדשתי לו את החמישיה החדשה במדור

קבלו את החמישייה החדשה, חמישיית השעם

*ה*פריט משעם, שאתן רוצות בפינת העבודה הוא לוח השעם המעוצב מהבסטה של עמית בקרסקי בנחלת בנימין. בכל פעם  שהגעתי לנחלת בנימין כדי סתם להסתובב או בגלל שהיה לי קרייב לפיתה עם לאבנה כשהייתי בהריון, עברתי דרך הדוכן של עמית ובמספר חדרים מהבית שלי יש את הלוחות והמגנטים שלו. האופציות להתאמה אישית הן כאלה יצירתיות ומה הפלא שאפשר כל פעם להתחדש בעוד לוח?

לוח שעם מעוצב הבסטה נחלת בנימין

אם כבר דיברנו על נושא ההסעות, אז זו בדיוק הסיבה לדאוג שיהיה שעון בפינת העבודה, כמו השעון משעם של PULP (אפשר כמובן גם מוצרים אחרים שלהם…), כדי להזכיר לי כל חצי שעה שיש לי עוד סיבה לצאת מהריכוז ומהבית כדי לאסוף, להביא, לקחת או להחזיר מישהו.

בלוק נייר עם שעון ושעם PULP

אחד מהסממנים של אחרי החגים הוא המחשבה שמעכשיו יש שגרה והכל ילך לפי התכנון. כדי לחזק את התקווה הזו חייבים להתחדש גם בלוח תכנון חדש, ואולי לוח התכנון השבועי משעם של אהבה קטנה יהיה הלוח שיביא איתו את בשורת ניהול הזמן. מקסימום אפשר לגבות אותו בכמה רשימות אונליין ואופליין.

לוח תכנון משעם אהבה קטנה

אם על השולחן שלכן חוגג הבלגן, זה הזמן לעשות קצת סדר ולדאוג לכל דבר למקום אחסון ייעודי. זה גם יעזור לכן לגלות מתחת לערימת הדברים שתסדרו כל מיני רשימות של דברים שהתכוונתן לעשות אחרי החגים. את כל הפיצ'יפקס הקטנים תארגנו במתקן האחסון השולחני משעם של Idana, הם ירגישו שם ממש בנוח.

מתקן אחסון משעם IDANA

ולסיום, פריט שתמיד יהיה לו מקום בפינת העבודה, מחברת לרשימות שלכן, ואיזה כיף שיש גם מחברות משעם! המחברות עם כריכות שעם מהאתר תזכורת של חני דרמר מגיעות עם איורים מקוריים ועם הרבה דפים לתוכניות שלכן. ויש אפילו מקום נסתר לעט, הכל משעם.

מחברת עם כריכת שעם

איפה קונים?

לפעמים הדברים שאתן אוהבות פשוט קופצים לכן מתוך המסך, וכל מה שנותר הוא להתחדש. אז אם אהבתן את הדברים שקפצו מהמסך שלי, זה הזמן ללחוץ על הלינקים.

לוחות שעם מעוצבים של עמית בקרסקי / שעון בשילוב שעם של PULP / לוח תכנון שבועי משעם של אהבה קטנה / מתקן אחסון שולחני משעם של Idana / מחברות עם כריכת שעם של חני דרמר

*התמונות לקוחות מתוך אתרי החנויות של המוצרים אלא אם כן צוין אחרת. על איזה לינק תלחצו ותתחדשו? אשמח לשמוע! נתראה בחמישייה הבאה…

מוזמנות להיכנס לפוסטים הקודמים בסדרה:

השקת החמישיה / החמישיה חוזרת / החמישיה לחג / החמישיה הלבנה / החמישיה חוזרת לשגרה / החמישיה החורפית / החמישיה הבוטנית / החמישיה האפורה / החמישיה ליום האהבה / החמישיה לאחרי החגים / החמישיה הצהובה / החמישיה הצעירה / חמישיית עשה זאת בעצמך / החמישיה הורודה / החמישיה הנורדית / החמישיה העגולה / החמישיה של איקאה החמישיה הכחולה / החמישיה ליריד של נתנאלה / החמישיה האורבנית / החמישיה של Ubject / החמישיה הנורבגית / החמישיה הקלנדרית / חמישיית הטרצו / החמישייה הטבעית / החמישיה הסתווית / החמישיה של סטורי / החמישיה האישית / החמישיה המשפחתית / חמישיית הפרינטבלס / חמישיית החולצות / החמישייה לכיתה א' / חמישיית היומנים / החמישייה של תשפ"א / החמישייה הספונטנית / חמישיית החנוכיות / החמישייה למתבגרת / החמישיה לטו בשבט / החמישיה השחורה / החמישיה של פרידה קאלו / החמישיה הצבעונית / החמישיה המתכתית / החמישייה למרפסת

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה