שופינג / חמישיית השעם

אין בית בלי איזה לוח או תחתית משעם ולכן גם פינת העבודה צריכה לקבל התייחסות ולהצטייד באקססוריז משעם. שיוסיפו קצת עניין עכשיו שהכל כזה שגרה אצלנו, או שקר אחר שאנחנו מספרות לעצמינו בזמן שאנחנו מסיעות מפה לשם כמו פעם, בתקופה ההיא לפני הקורונה – או שרק אצלי יש כל יום יותר הסעות מילדים. אבל עזבו, נתמקד בשעם… לא סתם הקדשתי לו את החמישיה החדשה במדור. אז קבלו את החמישייה החדשה, חמישיית השעם.

*ה*פריט משעם, שאתן רוצות בפינת העבודה הוא לוח השעם המעוצב מהבסטה של עמית בקרסקי בנחלת בנימין. בכל פעם  שהגעתי לנחלת בנימין כדי סתם להסתובב או בגלל שהיה לי קרייב לפיתה עם לאבנה כשהייתי בהריון, עברתי דרך הדוכן של עמית ובמספר חדרים מהבית שלי יש את הלוחות והמגנטים שלו. האופציות להתאמה אישית הן כאלה יצירתיות ומה הפלא שאפשר כל פעם להתחדש בעוד לוח?

לוח שעם מעוצב הבסטה נחלת בנימין

אם כבר דיברנו על נושא ההסעות, אז זו בדיוק הסיבה לדאוג שיהיה שעון בפינת העבודה, כמו השעון משעם של PULP (אפשר כמובן גם מוצרים אחרים שלהם…), כדי להזכיר לי כל חצי שעה שיש לי עוד סיבה לצאת מהריכוז ומהבית כדי לאסוף, להביא, לקחת או להחזיר מישהו.

בלוק נייר עם שעון ושעם PULP

אחד מהסממנים של אחרי החגים הוא המחשבה שמעכשיו יש שגרה והכל ילך לפי התכנון. כדי לחזק את התקווה הזו חייבים להתחדש גם בלוח תכנון חדש, ואולי לוח התכנון השבועי משעם של אהבה קטנה יהיה הלוח שיביא איתו את בשורת ניהול הזמן. מקסימום אפשר לגבות אותו בכמה רשימות אונליין ואופליין.

לוח תכנון משעם אהבה קטנה

אם על השולחן שלכן חוגג הבלגן, זה הזמן לעשות קצת סדר ולדאוג לכל דבר למקום אחסון ייעודי. זה גם יעזור לכן לגלות מתחת לערימת הדברים שתסדרו כל מיני רשימות של דברים שהתכוונתן לעשות אחרי החגים. את כל הפיצ'יפקס הקטנים תארגנו במתקן האחסון השולחני משעם של Idana, הם ירגישו שם ממש בנוח.

מתקן אחסון משעם IDANA

ולסיום, פריט שתמיד יהיה לו מקום בפינת העבודה, מחברת לרשימות שלכן, ואיזה כיף שיש גם מחברות משעם! המחברות עם כריכות שעם מהאתר תזכורת של חני דרמר מגיעות עם איורים מקוריים ועם הרבה דפים לתוכניות שלכן. ויש אפילו מקום נסתר לעט, הכל משעם.

מחברת עם כריכת שעם

במדור השופינג תוכלי למצוא חנויות קטנות עם מוצרים של יוצרות ויוצרים שונים. מוזמנת להיכנס ולהתרשם 🙂 בלחיצה על כל לינק או תמונה תוכלי לקבל פרטים ולרכוש מהיוצרים את המוצרים שכאן בחנות ועוד רבים אחרים. להיכרות עם חנויות נוספות לחצי כאן. הפרסום בשיתוף מסחרי עם בעלי החנויות. התמונות לקוחות מאתרי החנויות אלא אם כן צויין אחרת

יש לך חנות או מותג משלך? רוצה לפתוח חנות במגזין? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי: עמנואלה – 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.
Facebook comments

השארת תגובה