נשים ועסקים / איילה כהן

איילה כהן הינה בעלת קליניקה לאימון אישי המתמחה בשיפור הקשב והריכוז בשיטת CBT, אצל מבוגרים, סטודנטים, מתבגרים, ילדים ומשפחותיהם. בוגרת אוניברסיטת בר – אילן משנת 2016 וחברה בלשכת המאמנים. בתהליך אימוני ממוקד, המתאמן מקבל כלים פרקטיים לניהול, ארגון זמן יעיל ולהשגת מטרה שהציב. בנוסף, מעבירה הרצאות וסדנאות בנושאים שונים המתקשרים לקשב וריכוז.

איילה כהן קליניקה לאימון אישי המתמחה בשיפור הקשב והריכוז

איך העסק התחיל?

"כשבני הצעיר התחיל את שנת לימודיו הראשונה, התגלה כי יש לו קשיי קשב וריכוז. כאשר לקחתי אותו לאבחון ולנוירולוג, המליצו לנו על מאמנת אישית שתתן לנו כלים איך להתמודד איתו בבית ובבית הספר ואיך לשפר את התסכול שהמצב יוצר אצלו. למרות שלקחתי אותו לאימון לא נוצר 'קליק' עם המאמנת והיא לא הגיעה אליו. כשחיפשתי מאמנת אחרת לא מצאתי בסביבתי מאמן או מאמנת שייתנו לנו מענה והחלטתי לעזוב את עבודתי ולהקדיש לו את כל זמני. מאחר וראיתי הצלחה איתו החלטתי שאני חייבת ללמוד אימון ולעזור לילדים, מתבגרים ומשפחותיהם לשפר את המצב בו הם נמצאים. אני מבינה את התסכול של כל ילד ומזדהה עם ההורים, אני מרגישה שאני יכולה להתבונן בנפש של כל מתאמן ולתרום המון מניסיוני לילדים ומבוגרים."

כמה משפטים על העסק

"הקליניקה שלי היא היצירה שלי מכל המובנים, שם אני מרגישה שאני נותנת מעבר ל-100% למתאמן. המקום משרה הרגשה נעימה ומזמינה והמתאמנים המגיעים אליי מרגישים שהפרטיות שלהם נשמרת. הקהל שלי כולל את כל מי שמרגיש קושי בניהול זמן, מחשבות, רגשות ותקשורת עם הסביבה ויחד עם הכלים האימוניים בהם אני משתמשת אני יוצרת מוטיבציה אשר מניעה את המתאמן לפעולה."

מה מיוחד בתהליך איתך?

"מאחר ואני מאמנת אנשים עם קשיי קשב וריכוז, אחד מהמאפיינים שלהם הוא דחיינות והפסקת משימות באמצע. לכן, האימון אצלי אינו נגמר בשעה בשבוע אלא המתאמנים מתחייבים למשימות והם מדווחים לי במהלך השבוע איך הם מתקדמים."

איילה כהן קליניקה לאימון אישי המתמחה בשיפור הקשב והריכוז

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"תכנון זמן מקדם אתכם למטרה. תכננו כל שבוע את השבוע שלפניכם."

"התכנון השבועי צריך להיעשות בהתחשבות בכל מה שחשוב או דחוף."

"אין דבר העומד בפני הרצון – כאשר יש רצון וממוקדים במטרה הדרך להשיג אותה קלה."

חוויה מעניינת שהייתה לך בחלק מהעבודה

"אני גאה במספר תהליכים שעשיתי, אך אני הכי גאה ונרגשת מבחור בחור בן 18, חוזר בשאלה, אשר החליט שהוא רוצה להיות רופא ובמהלך האימון החליט להתגייס וללמוד את לימודי הליבה ולהתקדם למטרה הנכספת."

איך את צומחת ממשברים?

"אני אדם פרקטי וכאשר נוצר משבר בין אם של מתאמן ובין אם שלי, אני מבינה שזו עובדה ושזה המצב וחושבת איך אפשר לצמוח להתקדם מכאן. אני נמנעת מלנבור בעבר ולתת לרעש של קולות הסביבה למנוע או לשנות את דעתי."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"הכי אני אוהבת את ההרגשה שתהליך אימוני מסתיים ושאני רואה שהשיגו את המטרה שלהם ויותר מהכל את ההרגשה שההצלחה של המתאמן היא ההצלחה שלי."

רוצות להכיר את איילה קצת יותר? מוזמנות להיכנס לדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה