השופינג / החמישיה הורודה

אני דחיינית כפייתית, במיוחד כשמדובר במשימות שגרתיות כמו לקפוץ לקחת חבילה מהדואר, לקנות לחמניות לארוחת עשר או לקבוע תור לרופא. מתחילת החודש נדלקה לי נורה ורודה שאומרת לכי להיבדק, לכי להיבדק, אבל אני לא מתייחסת אליה כראוי. אז כדי לא לשכוח, החלטתי להקדיש את המלצות החמישיה החדשות לצבע הוורוד והבטחתי לעצמי שאקבע תור.

סרטן השד הוא הסרטן הנפוץ ביותר בקרב נשים ברחבי העולם, וגם בישראל. מדי שנה מאובחנות בארץ יותר מ-4,500 חולות חדשות ונכון להיום, גילוי מוקדם הוא האמצעי היעיל ביותר במלחמה הזו. אז אם עוד לא קבעתן או הלכתן להיבדק, אני מקווה שהוורוד בפוסט יקפוץ לכן מול העיניים ויזכיר. וחוץ מזה, ורוד זה מהמם ולא רק לבנות.

כל ההמלצות הן לפריטים מיוחדים ובעלי שימושים שונים כך שאם תצליחו למצוא את הזמן, הרי לכן שדרוג של פינת העבודה שלכן. וחשוב לי לציין – זה לא פוסט פרסומי, אלו העדפות שלי משיטוטים והיכרויות פה ושם ברשת ומחוצה לה… מי שמעוניינת בפוסט פרסומי על מוצר שרלוונטי לפינת עבודה, מוזמנת לפנות אלי בפרטי. וכמובן, בסוף הפוסט יש לינקים שיעזרו לכן לשדרג את הפינה שלכן…

אז קבלו את החמישייה החדשה, החמישיה הורודה:

החגים מאחורינו ולפני שיתקיף אותנו גדוד של סופגניות עם פיסטוק, זה הזמן לעשות קצת סדר בפינה ולעשות את מה שכולנו אוהבות – לתייק. אם התיוק יהיה לתוך מגירות וורודות כמו המגירות האלה של אופיסלנד, אני מבטיחה לכן שזה יזרום הרבה יותר טוב.

ואם כבר דיברנו על שנה חדשה, אז כדי לוודא שהיא מתחילה עם האנרגיות הנכונות, מומלץ לשים לעצמינו בפינה תזכורת יומיומית לעובדה שאנרגיות טובות = סיום משימות בזמן וזמן איכות עם עצמינו. אז תתלו את הפוסטר הורוד והמהמם של Petek design (שכבר סיפרתי לכן עליה כאן) והאנרגיות כבר בדרך אליכם.

חוץ מאנרגיות ותיוקים, אנחנו רוצות שהוורוד הזה יביא לנו קצת רוגע ועדינות אל הפינה. מתקן העטים העדין של ליאת אנקורי הוא מה שאתן צריכות על מנת לאסוף לתוכו כל מיני עפרונות ועטים וגם כמה מחשבות חיוביות.

לא תופתעו לקרוא שגם הפעם יש המלצה על לוח לפינת העבודה. מה לעשות – חייבים שהיה לוח בפינה. את הלוח הזה גליתי בחנות האינטרנטית Smooch אליה נכנסתי כששוטטתי לכמה דקות בפייסוש (זה שקר, שוטטתי קצת יותר מזה). פרקטי וורוד זה בהחלט שלוב מנצח.

ותזכורת קטנה לזה שההמלצות הן לפינות של נשים וגברים כאחד, והן וגם הם בטח צריכות וגם צריכים בשלב זה או אחר של היום את הקפה שלהן או שלהם, רצוי בספל עם מסר לעם כמו הספל מחנות האונליין של Pink is for boys.

איפה קונים?

אז זהו, עכשיו הכל בידיים שלכן. עם קצת עבודה וקצת רכישות, תוכלו לשדרג את פינת העבודה שלכן בעצמכן. רוצות להתחיל כבר להכין? כל הלינקים שצריך מרוכזים כאן, במיוחד בשבילכן. אתן כבר תודו לי אחר כך…

מגירות ורודות – של אופיסלנד

הדפס ורוד – של Petek design

מתקן עטים מקרמיקה – של ליאת אנקורי

לוח נעיצה ורוד – של Smooch

ספל קפה – של Pink is for boys

*התמונות לקוחות מתוך אתרי החנויות של המוצרים אלא אם כן צוין אחרת

על איזה לינק הכי בא לכן ללחוץ ולהתחדש? אשמח לשמוע!

* מכירות פריט מקסים שמשתלב בפינת עבודה? כתבו לי עליו בתגובות

* מעוניינות לפרסם מוצר משלכן שמתאים לפינת עבודה? כתבו לי בפרטי או במייל: Manu.biener.g@gmail.com ונדבר.

בפוסט הזה הכרתי לכן חמישה מוצרים שמצטרפים לחמישיה הקודמת, ובקרוב אחפש עבורכן את החמישיה הבאה.

Facebook comments

תגובה אחת

  1. הילה לוי, תלתלים בלוג אופנה הגב

    ברגע שיהיה לי חדר עבודה, אני מזמינה כל אחד ואחד מהפריטים הורדרדים האלה

השארת תגובה