פינת קריאה #8

המלצות קריאה לסופשבועלפעמים החופש הגדול מביא איתו עבורכן ימים שבהם תוכלו לשבת על שפת הבריכה כשילדיכן כבר גדולים מספיק כדי להשתכשך בה לבדם, או רגעים שאתן במשרד, במזגן, ביעילות שיא כי לפעמים הקיץ הוא תקופה רגועה בעבודה שבה אפשר לסגור את כל מה שאי אפשר בשגרת הלחץ היומיומית הרגילה (אלא אם כן שנת התקציב שלכן מתחילה בספטמבר…). לא משנה איפה אתן נמצאות, אבל רק למקרה שיש לכן מעט זמן להישען אחרוה בשמש או במזגן, הכנתי עוד רשימת קריאה…

פוסט על דובדבנים!

אני מקווה שאף אחד לא פספס את העובדה שהייתי לראשונה בקטיף דובדבנים ממש לאחרונה. ומאז, נדמה לי שבכל מקום יש דובדבנים. השבוע קפץ לי לפיד הפוסט פריז מוצפת בדובדבנים, או ה cerise שעל העוגה בבלוג של שרון היינריך והבנתי שאני מרגישה בדיוק כמו פריז. לו רק יכלתי להצטרף לסיור אמיתי כדי לראות את כל הקינוחים השווים האלו…

פוסט על מה יהיה

בזמן האחרון אני מבינה כמה זה חשוב לדעת מה את אוהבת. גם אם לא תמיד עושים רק מה שאוהבים, חשוב לתת לזה אפילו מקום קטן בחיים. ואם החלטת לעשות שינוי, ללכת על מה שאת אוהבת מעבר לתחביב, אז הפוסט במה את עובדת? של איה תמרי יתן לך את הטיפים הבסיסיים כדי להתגבר על החחשות ולהתחיל לתכנן את הדרך החדשה.

פוסט על כתיבה

את הפוסט עכשיו אתם: על כתיבה והתפתחות מקצועית של כנרת רוזנבלום קראתי בהמלצתה של רונית כפיר, ומאוד נהנתי. אני מביאה אותו כהמלצה גם כאן, כי לדעתי מי שעוסקת בתוכן ותקרא אותו תוכל לקחת משהו ממנו לכתיבה האישית ולכיוון שלה. ואני באופן כללי מאוד אוהבת לקרוא את מה שכנרת כותבת.

פוסט על הורות

פוסט מלא רגישות וכתוב נפלא של סיוון קונווילנה שני בתים וגעגוע | התמודדות עם הקושי של הילדים מביא נקודת מבט מעט שונה על החיים אחרי הגירושין, ואיך לנהל את החיים בצורה אחרת אחרי שינוי כל כך משמעותי בחיים כששמים את הילד במרכז ופועלים לטובתו.

פוסט של הודו

אני רוצה לנסוע להודו. לא יודעת אם זה יקרה, אבל רק שתדעו. היום ראיתי את הפוסט להתקדם, תוך כדי תנועה – דרום הודו 2016 של חמוטל בן סיני ונשביתי בקסמן של התמונות שם, תמונות של היום יום, של האנשים בבית, בעבודה ובדרכים.

אז…

תמצאו את הזמן לקרוא. גם מה שפה וגם עוד הרבה פוסטים נפלאים אחרים

שרון היינריך פריז מוצפת בדובדבנים, או ה cerise שעל העוגה

איה תמרי במה את עובדת?

כנרת רוזנבלום עכשיו אתם: על כתיבה והתפתחות מקצועית

סיוון קונוולינה שני בתים וגעגוע | התמודדות עם הקושי של הילדים

חמוטל בן סיני  להתקדם, תוך כדי תנועה – דרום הודו 2016

לקריאת ההמלצות הקודמות במדור: פינת קריאה #1 / פינת קריאה #2 / פינת קריאה #3 / פינת קריאה #4 / פינת קריאה #5 / פינת קריאה #6 / פינת קריאה #7

ואתן? תספרו לי איזה פוסטים אתן קראתן השבוע ומה כדאי לי להכיר. ואני? אני אמשיך לחפש את הזמן לקריאת פוסטים. זה עובד טוב לכולן.

 ***מכירים את הבלוג שלי בפייסבוק? אל תשכחו לבקר…

Facebook comments

השארת תגובה