פינת קריאה #12

היום לפני יותר מעשר שנים, ארזנו תיק גב אחד גדול מידי ואחד קטן מידי, השארנו את כל מה שלא נכנס בהם בתוך הרכב הישן שלנו בחניה של אכסניה בעיירה נידחת ויצאנו לטרק ה'האמפ רידג" שהיה למעשה הטרק ראשון שלי. זה היה בניו זילנד. כמה ימים קודם לכן, בחור באכסניה במקום אחר לגמרי אמר לנו שאת המסלול הזה אנחנו חייבים לעשות. ואם חייבים… בתקופה האחרונה הרשימה של חייבים די התארכה, ככה זה כשיש כל כך הרבה סיפורים וכתבות על טיולים. פינת הקריאה הפעם מתמקדת בטיולים וסוגרת את השנה.

זה הזמן לתכנן את הטיול הבא שלכם, אך לפני כן, כמה רעיונות…

האתגרי

מאז שהייתי בניו זילנד לא באמת עשיתי מסלול שהוא אתגרי. אתגרי אינה מילת קוד לטיול עם שלושה ילדים בעיירה ציורית, אלא ממש עם תיק גב בתוך הנוף והשקט. קראתי את הפוסט יוצאים לדרך – סובב מון בלאן – יום #1 של אורה גזית וגם את שאר הפוסטים שלה שמתארים את המסלול במון בלאן, אמרתי לעצמי שאין מצב שאני יוצאת למבצע כזה מסובך ובלי קשר, הוספתי גם אותו לווישליסט של הטיולים שלי.

הזוגי

רק לאחרונה הבנתי שאי אפשר לחכות עם הטיולים הזוגיים לגיל 18 של הילדים, ושצריך להתגבר על כל המכשולים הלוגיסטיים שכלולים בחמישה ימים על מנת לעלות על טיסה ולהשאיר את החוגים וההסעות מאחור. אז בינתיים תרגלתי את זה בעיקר על לונדון, אבל הפוסט חופשה באיטליה – חלק #2 של עופרי פז מזכיר לי שכבר מזמן אני רוצה להגיע שוב לאיטליה.

השורשים

בזמן האחרון אני שומעת על הרבה אנשים שנוסעם לרומניה. ולא, לא כולם רומנים או עם שורשים כאלו. היא מדינה יפה ויש בה כל כך הרבה לראות, ולאט לאט התיירים מגלים אותה. אני ורומניה כבר מכירות, היינו יחד תשע שנים בילדות אבל מאז לא חזרתי אליה, ואני מסתפקת באיתור הבניין שבו גדלתי בגוגל מאפס וקריאת פוסטים של אחרים על טיולים בה, כמו למשל הפוסט קלוז' רומניה או החלק היותר אורבני של הטיול המשפחתי שלנו של יערה ציקורל.

החלום

לא ברור לי מאיפה זה הגיע, אבל כבר כמה זמן שאני חושבת על לנסוע יום אחד בהודו, למרות שתכלס אני יכולה להכין רשימת חששות שיכולה לכלול אינסוף שורות מחולקות לפי נושאים. בפוסט vanilla post של אפרת לוזנוב יש תיעוד של חוויות שגורם לי למחוק את כל החששות ולנסוע. הודו דרך העיניים שלה הוא מקום קסום והחשש היחיד הוא שלא נגיע לשם.

הפספוס

קריאת הפוסטים של רונית כפיר על הטיול המשפחתי שלה בארה"ב ביניהם: קמפינג בארה"ב 2 – טיולי הליכה עם הילדים מחזירה אותי אחורה לטיול שלנו שם, שעליו אני נוהגת לספר לכל מי שאני מכירה כבר בשיחת ההיכרות הראשונה שלנו. הטיול שלנו כנראה לא היה מתוכנן טוב מספיק אז במה שקשור לפארקים באריזונה שהתפספסו מקוצר זמן, כל מה שנותר לי הוא לקרוא פוסטים של אחרים ולקשט את רשימת הווישליסט של הטיולים שלי בצבעי מדבר.

אז…

הפעם אתן צריכות זמן לקרוא וגם לנסוע. וזה לא שבווישליסט שלי יש רק חמישה יעדים, כן?

אורה גזית יוצאים לדרך – סובב מון בלאן – יום #1

עופרי פז חופשה באיטליה – חלק #2

יערה ציקורל קלוז' רומניה או החלק היותר אורבני של הטיול המשפחתי שלנו

אפרת לוזנוב vanilla post

רונית כפיר קמפינג בארה"ב 2 – טיולי הליכה עם הילדים

לקריאת ההמלצות הקודמות במדור: פינת קריאה #1 / פינת קריאה #2 / פינת קריאה #3 / פינת קריאה #4 / פינת קריאה #5 / פינת קריאה #6 / פינת קריאה #7 / פינת קריאה #8 / פינת קריאה #9 / פינת קריאה #10 / פינת קריאה #11

ואתן? תספרו לי איזה פוסטים אתן קראתן השבוע ומה כדאי לי להכיר. ואני? אני אמשיך לחפש את הזמן לקריאת פוסטים. זה עובד טוב לכולן.

 ***מכירים את הבלוג שלי בפייסבוק? אל תשכחו לבקר…

Facebook comments

3 תגובות

 1. עופרי פז הגב

  איזה כיף להיות ברשימה כזו מכובדת וכיפית! טיולים זה אחד מהדברים שאני הכי אוהבת ותמיד מעדיפה להוציא את התקציב שלי על זה מאשר על עוד רכישה של מוצר כלשהו. חוץ ממה שהזכרת, חולמת על טיול בסקנדינביה, בשוויץ, בצפון איטליה, בסין, ביפן וגם לחזור לחרוש את אהרב 😉

 2. הנרייטה בינר הגב

  ואו,כל הטיולים שתיארת מעניינים כולל טיול שורשים וגם טיול להודו.
  אל תדחי דברים שאת אוהבת לעשות!
  פוסט מקסים!

 3. נעמה אורבך הגב

  רשימה כיפית של חלומות מרגשים

השארת תגובה