פינת קריאה #11

השבוע סיפרתי לכן על הבלוג הקהילתי הנפלא Urbanjunglebloggers ועל הספר שהם פרסמו. בלוג נפלא עם פוסטים שכולם נוגעים בנושאים שקשורים לצמחיה בבית שלנו. בפינת הקריאה היום אני ממליצה לכן על פוסטים כאלו בדיוק, אבל של כותבות וכותבים ישראליים. גם אנחנו כאן אוהבים צמחים, וחלקינו למדנו איך לחיות איתם בשלום ולשמור עליהם ליותר מאשר שבוע. אני נמצאת בחלק שעוד לא למד, והרגתי אפילו קקטוסים, אבל כשאני קוראת את הפוסטים הללו הם נוטעים בי תקווה שהאהבה שלי לירוק בבית אולי עוד תצליח לבוא לידי ביטוי בצמחים אמיתיים. (על החמישיה הבוטנית כבר קראתן?)

אז תתפסו לכן פינה רגועה, ותקראו קצת על כל הירוק הזה…

ירוק זה טרנד

הפוסט עשר דרכים לעצב את הבית עם צמחים – ככה תכניסו ירוק הביתה של תמר מור חושף בפנינו את מה שכבר מזמן חשדנו. ירוק זה טרנד. וטרנד סופו למצוא את דרכו לתוך החיים שלנו או במקרה הזה לכל חדר וחדר בבית שלנו. אז אם כבר להכניס ירוק הביתה, בואו נלמד איך לעשות את זה בדרל הנכונה והמעוצבת.

ירוק זה מרגיע

כמו כל דבר חדש, גם על הירוק צריך ללמוד. לא הולכים למשתלה, מבקשים עציץ ירוק והולכים איתו הביתה. בפוסט ירוק זה מרגיע – על צמחי בית, סוקולנטים וידיים ירוקות (שאין לי) של דקלה מנחם אפשר לקרוא איך היא נשבתה בקסמו של הירוק והכניסה אותו לכל מיני פינות בביתה תוך כדי חשיבה על התאמתם של הצמחים השונים לסביבתם.

ירוק זה טרופי

אם לשפוט על פי מה שקורה באינסטגרם אז הירוק בהחלט השתלט על פינות קסומות בביתנו. בפוסט מדריך לשילוב פינה בוטנית בבית של לירון גונן אפשר לראות שהירוק כובש את הרשמת ואת הסלון בביתנו, בין אם זו פינה יקר או צמחים תלויים, יש פה רעיונות עיצוביים מעניינים לשילוב הירוק הטרופי בסלון שלכן. או בכל מקום אחר אם תרצו.

ירוק זו אהבה

גם אם אתן הורגות צמחים, זה לא הסוף. השינוי עוד יכול להגיע ולהפתיע אתכן, ותתחילו להשקיע בצמחים שסביבכן והם יפרחו. על כך בפוסט איך הפכתי מרוצחת עציצים לבעלת ידיים ירוקות של קרן בר שבו היא מספרת גם על השינוי שהיא עברה וגם נותנת לכן את כל הטיפים הדרושים כדי לתחזק בעצמכן את האהבה לצמחים בבית.

ירוק זה גם למתחילים

אז אם החלטתן שהכיע הזמן להתחיל להכניס ירוק הביתה או לשדרג את המצב הקיים, הפוסט ירוק בבית – צמחים למתחילים של sugarfree יתן לכם תשובות לשאלות המעשיות של מה כדאי לשים, איפה ולמה, כדי שכבר תוכלו להתחיל להוסיף ירוק לכל פינה בבית שלכם.

אז…

תמצאו את הזמן לקרוא. גם מה שפה וגם עוד הרבה פוסטים נפלאים אחרים. וגם – האם כתבתן פוסט בנושא של צמחיה בבית ונושאים קשורים? אם כן, אתן יכולות לפנות לבלוג Urbanjunglebloggers ואולי יפורסם גם שם, כחלק מקהילת בלוגרים ענקית ובינלאומית. הכל כתוב בפוסט הזה.

תמר מור עשר דרכים לעצב את הבית עם צמחים – ככה תכניסו ירוק הביתה

דקלה מנחם ירוק זה מרגיע – על צמחי בית, סוקולנטים וידיים ירוקות (שאין לי)

לירון גונן מדריך לשילוב פינה בוטנית בבית

קרן בר איך הפכתי מרוצחת עציצים לבעלת ידיים ירוקות

Sugarfree ירוק בבית – צמחים למתחילים

לקריאת ההמלצות הקודמות במדור: פינת קריאה #1 / פינת קריאה #2 / פינת קריאה #3 / פינת קריאה #4 / פינת קריאה #5 / פינת קריאה #6 / פינת קריאה #7 / פינת קריאה #8 / פינת קריאה #9 / פינת קריאה #10

ואתן? תספרו לי איזה פוסטים אתן קראתן השבוע ומה כדאי לי להכיר. ואני? אני אמשיך לחפש את הזמן לקריאת פוסטים. זה עובד טוב לכולן.

 ***מכירים את הבלוג שלי בפייסבוק? אל תשכחו לבקר…

Facebook comments

2 תגובות

  1. הנרייטה בינר הגב

    שכנת אותי .אוסיף עוד כמה צמחים לבית ואדאג שישאגו ירוקים

השארת תגובה