השופינג / חמישיית עשה זאת בעצמך

אחד התחביבים שלי הוא לאגור כל מיני חומרי עבודה ויצירה כשאני מספרת לעצמי כל פעם מחדש את השקר של "אני אכין עם זה משהו מתישהו". כך יצא שיש לי חתיכות עץ שהיו פעם חלק מהמיטה שלנו, שקית מלט שלדעתי כבר מזמן הפכה לבטון בצורת שקית, ניירות וחומרים יצירה שקניתי לאורך השנים – הבנתם את הכיוון.

רק למקרה שגם אתן בעניין, ואוהבות את העשייה העצמית הזו, החלטתי שהמלצות החמישיה יהיו הפעם על פרויקטים "עשה זאת בעצמך" לפינת העבודה. תוכלו לגשת ישר לעניין וליצור לעצמכן כמה פריטים יפים ושימושיים שישדרגו לכן את פינת העבודה ויסגרו לכן את פינת היצירה.

כל ההמלצות הן לפריטים מיוחדים ובעלי שימושים שונים כך שאם תצליחו למצוא את הזמן, הרי לכן שדרוג של פינת העבודה שלכן. וחשוב לי לציין – זה לא פוסט פרסומי, אלו העדפות שלי משיטוטים והיכרויות פה ושם ברשת ומחוצה לה… מי שמעוניינת בפוסט פרסומי על מוצר שרלוונטי לפינת עבודה, מוזמנת לפנות אלי בפרטי. וכמובן, בסוף הפוסט יש לינקים שיעזרו לכן להכין הכל…

אז קבלו את החמישייה החדשה, חמישיית עשה זאת בעצמך:

כבר אמרתי לא פעם שאחד הדברים שצריך שיהיה בפינת העבודה שלנו זה קצת ירוק, גם אם אני אישית הורגת כל דבר כזה. אז כדי להוסיף לפינה שלנו את הנגיעה הזו של הירוק, אנחנו יכולות להכין מעמד לפרחים מבטון, לפי ההדרכה של דלית עינב קדרון מהבלוג My piece of craft.

אם אתן רוצות ליצור בפינה שלכן מקום לספרים או החפצים שלכן ועדיין אין לכן מדף, אז במקום ללכת לאיקאה, אפשר להישאר במזגן, בתנאי שיש לכן את כל החומרים הדרושים להכנת מדף מעץ ורצועות עור לפי ההדרכה שכתבה אפרת יפה בבלוג קפה ויפה.

ואם כבר עושים סדר בחדר ומתארגנים לשנה החדשה, זה הזמן למצוא לניירת שלנו מקום מתאים, שלא תהיה מפוזרת בכל מקום. ואם אפשר שמקום האחסון הזה יהיה גם מעוצב, זה אפילו יותר טוב. בעזרת ההדרכה של לימור אורן בבלוג Limororen4you  תוכלו לשדרג את האחסון בפינה שלכן אבל גם בפינת הלימוד של ילדיכן!

כמו שתמיד אני אומרת, בפינת העבודה שלנו צריך להיות לוח. לוח הודעות מגנטי, מחיק, עשוי שעם. העיקר שיהיה לנו מקום לרשום ולהזכיר. את הלוח הפעם נוכל ליצור לפי ההדרכה שדנה ישראלי יצרה עבור חברת פלדע, ממש פשוט והתוצאה מקסימה.

ואחרון חביב, כדי להוסיף את הטאצ' האחרון לפינה שלנו ולהתחיל את השנה החדשה במצב רוח טוב ואפקטיבי, נוסיף לפינה שלנו מובייל מפימו לפי הדרכה של נועה קליין בבלוג שלה I’m on leave  שראיתי כבר מזמן וידעתי שאמצא את הדרך לספר לכן עליה.

איך מכינים?

אז זהו, עכשיו הכל בידיים שלכן. עם קצת עבודה, אתן יכולות לשדרג את פינת העבודה שלכן בעצמכן. רוצות להתחיל כבר להכין? כל הלינקים להדרכות מרוכזים כאן, במיוחד בשבילכן. אתן כבר תודו לי אחר כך…

מעמד לפרחים מבטון – הדרכה של דלית עינב קדרון

מדף מעץ ורצועות עור – הדרכה של אפרת יפה

אחסון לניירת – הדרכה של לימור אורן

לוח הודעות – הדרכה של דנה ישראלי

מובייל מפימו – הדרכה של נועה קליין

*התמונות לקוחות מתוך ההדרכות אלא אם כן צוין אחרת

על איזה לינק הכי בא לכן ללחוץ כדי להתחיל? אשמח לשמוע!

* מכירות פריט מקסים שמשתלב בפינת עבודה? כתבו לי עליו בתגובות

* מעוניינות לפרסם מוצר משלכן שמתאים לפינת עבודה? כתבו לי בפרטי או במייל: Manu.biener.g@gmail.com ונדבר.

בפוסט הזה הכרתי לכן חמישה מוצרים שמצטרפים לחמישיה הקודמת, ובקרוב אחפש עבורכן את החמישיה הבאה.

Facebook comments

2 תגובות

  1. הילה לוי, תלתלים בלוג אופנה הגב

    הכל מקסים אבל המובייל מפימו כבש אותי במיוחד

  2. דלית הגב

    איזה כייף להופיע בחמישיה המכובדת שלך. תודה!

השארת תגובה